Panteři se dočkali první výhry, odlepili se ze dna superligy

Konečně! Áčko PSG Panthers Otrokovice oslavilo první vítězství sezony v superlize. Po pěti nezdarech porazilo doma Karlovy Vary 8:3 a v pořadí soutěže ho poslalo pod sebe na poslední místo tabulky.

Livesport Superliga, 6. kolo, ne 9.10.2022, SH Štěrkoviště Otrokovice
PANTEŘI
Karlovy Vary
8:3
0:0, 2:1, 6:2

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FB Hurrican Karlovy Vary 8:3

branky: 28. František Vykopal, 34. František Vykopal, 53. Peter Nehila, 55. Peter Nehila, 55. Vlastimil Červenka, 56. Peter Nehila, 58. Jakub Grich, 60. Peter Nehila - 30. Jan Zavadil, 51. Michal Strachota, 54. Michal Strachota; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Adam Kohút -3 - Daniel Váradi -6; po třetinách: 0:0, 2:1, 6:2.

Sestřih utkání:

PANTEŘI: Kohút (Steiger) - Kubíček, Kostka, Sovják, Kopecký, Šefčík - Grlický, Kelemen, Grich, Červenka, Gašparík, Jurčík, Hrabal, Nehila, Halama, Štourač, Vykopal
Karlovy Vary: Varádi (Ernst) - Navrátil, Zeman, Koubek, Svatek, Smolka, Kalaš, Lang - Nicklas, Zahraj, Zapletal, Zavadil, Tomčo, Klápa, Velc, Strachota, Torma, Hurt

Po bezbrankové první třetině, která patřila herně i střelecky nováčkovi, se jako první trefil Vykopal. Západočeši sice srovnali, Vykopal ale zajistil našemu týmu znovu vedení. Na další branku se čekalo až do 51. minuty, pak se s nimi ale roztrhl pytel.

Na Nehilův gól sice dokázaly Vary ještě zareagovat, pak už se ale prosazovali jen Panteři. V rozmezí 70 vteřin se třemi slepenými brankami utrhli na 6:3 a bylo rozhodnuto. Nehila se blýskl čtyřmi góly, v závěrečné třetině ho ještě podpořili Grich s Červenkou.

Děkujeme všem fanouškům za nedělní fantastickou atmosféru a moc si vážíme toho, že jste náš tým dorazili podpořit, přestože nezažíváme nejlepší období. Věříme, že už vám budeme dělat jenom radost a při pohledu na všechny malé kluky, kteří si s námi po zápase tleskají, uděláme v dalších utkáních vždy maximum.