Panteři odehrají první zápas nového roku v České Lípě, mají jí co oplácet

Už druhý den nového roku odehraje áčko Navláčil Panthers Otrokovice první letošní superligový zápas, od 17 hodin se střetne v České Lípě s předposledním týmem soutěže, jemuž má co vracet.

Panteři první vzájemné střetnutí 10. října doma prohráli 9:11, přestože ve 32. minutě vedli 9:5 a přestože soupeř nastoupil jen s 12 hráči do pole. V hale České Lípy mají aktivní bilanci tří vítězství a jedné porážky při skóre 20:16.

Po mistrovství světa prohráli Panteři ve Vítkovicích 2:9 a doma s Hattrickem Brno 3:5, v posledním zápase kalendářního roku ale doma přestříleli Bohemians Praha 9:7 a znovu se osamostatnili na 10. místě tabulky, která zaručuje postup do předkola play-off. Do konce základní části zbývá sedm kol.

České Lípě se desítka vzdaluje, po reprezentační pauze získala jen bod za domácí porážku od Hattricku 6:7 v prodloužení, pak prohrála 5:8 v Liberci a její manko na Pantery narostlo na devět bodů. FBC 4CLEAN jsou nejvylučovanějším týmem Superligy se 136 trestnými minutami, ubrání přitom jen 40 procent oslabení. Na čele týmové produktivity je trio 20bodových hráčů Ekl, Štěrba, Tichý.

!! KLIKNI NA BANNER A SLEDUJ UTKÁNÍ ŽIVĚ !!