Panteři v pátek cestují na Vinohrady

pátek 2.11.2018 • Redakce

V rámci 12.kola Tipsport Superligy cestují panteři v pátek 2.11.2018 do Prahy, kde se od 20:00 utkají s Vinohrady.

Pantery čeká v krátkém sledu další důležité utkání, tentokrát bude soupeřem nováček soutěže TJ Sokol Královské Vinohrady. Už z pohledu na tabulku je jasné, že se utkají týmy, které se v aktuálním ročníku spíše trápí, proto můžeme čekat bojovné utkání, ve kterém jde o hodně.

Sokol prožil v minulém ročníku úspěšnou sezónu a především play off. Po 7. místě v základní části 1.ligy, dokázal v play off přehrát všechny své soupeře a po výhře 3:2 na zápasy ve finálové sérii mohl oslavit postup do Superligy. Tým pod vedením staronového trenéra Michala Pazdery prožil zajímavé léto, kdy počítal jak ztráty tak zajímavé příchody. Z příchodů můžeme zmínit Ondřeje Houru, který poslední sezóny odehrál ve Švýcarsku nebo návrat brankáře Weissgärbera z hostování v Ústí nad Labem. V minulých dnech se vedení SKV podařilo přivést zpět i své bývalé hráče, kteří hráli poslední ročníky u konkurence. Jan Svoboda se vrátil z Tatranu Střešovice a Lukáš Gregor z Pardubic. Mezi stálice Vinohrad patří bratři Stuchlíkové nebo letos produktivní vysoký útočník Martin Skřivánek. Sokolové zatím dokázali bodovat ve dvou zápasech, kdy v 1.kole vyzráli na Znojmo a v rámci 8.kola si připsali cenný skalp Tatranu Střešovice. Pantery čeká nevyzpytatelný tým, který dokáže držet krok se špičkovými soupeři, ale zároveň ztratit zápas proti papírově slabším týmům. Zatím se Vinohrady nachází na 13. příčce se ziskem 6 bodů.

Panterům se poslední víkend vůbec nepovedl. Po bezkrevném výkonu ztratili zápas v Ostravě a v neděli proti České Lípě nedokázali dotáhnout nadějně rozehraný zápas, kdy doplatili na produktivitu v zakončení. Navíc na marodku přibyl obránce Matěj Kostka, který tak bude v pátečním duelu chybět. Panteři budou hrát o 3 body a o své sebevědomí. Na půdě Vinohrad je čeká těžká práce, přes všechny absence je kádr dostatečně silný, aby svou páteční misi zvládl a vrátil se do elitní osmičky. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se aktuálně nachází na 10.místě se ziskem 11 bodů.

Zvládnou panteři páteční výjezd za 3 body?

TEXT ONLINE 👉  https://bit.ly/2SD2Sn4

VIDEO ONLINE 👉  https://bit.ly/2DgsBx7