Panteři nestačili na Vinohrady

03.11.2018 • Redakce

Krize Panterů se prohlubuje, neporazili ani Vinohrady

Florbaloví Panteři protáhli sérii bez bodového zisku v Superlize už na tři zápasy a nevyžili šanci se vrátit na osmé místo tabulky. Po nezdarech v Ostravě a doma s Českou Lípou podlehli v hale Královských Vinohrad 1:4.

"S jednou vstřelenou brankou se těžko vyhrávají zápasy," podotkl trenér Otrokovic Michal Kvapil.
Panteři se v útoku trápí. Za poslední dvě kola se zmohli jen na tři góly. O jediný se v pátek postaral Rožnovják, který ve třetí třetině snižoval na 1:3. Risk bez brankáře vyšel vniveč stejně jako předtím s Lípou a Panteři naopak při power play inkasovali.
"Domácím stačilo málo, ale využili toho," uvedl Kvapil.
Porážka Panterů však byl zasloužená, za 60 minut vyslali na branku domácích jen 11 střel a Švajný navíc pohrdl trestným střílením.
Otrokovice teď čeká dvoutýdenní přestávka, která se jim bude hodit. "Musíme se dát dohromady, vyléčit zranění a nastoupit po přestávce jako nový tým," nabádá Kvapil.
Po pauze panteři uzavřou úvodní půlku základní části v Liberci a o dva dny později 18. listopadu budou hostit Bohemians Praha.

Královské Vinohrady Domácí
4:1(1:0, 1:0, 2:1)
Otrokovice Hosté
Královské Vinohrady
Weissgärber (Mazák) - Jelínek, Vnuk, Kachnič, Raiter, Stuchlík.O., Houra - Linhart, Šimík, Hartman, Gregor, Hájek, Dolejš, Hanák, Záň, Stuchlík.Z., Rossi, Svoboda, Hasnesk
Otrokovice
Michajlovič (Malina) - Nagy, Švajný, Zimmer, Kvapil - Petřík, Rožnovják, Sovják, Haša, Vykopal, Volek, Zapletal, Szweda

TJ Sokol Královské Vinohrady - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:1

branky: 8. Lukáš Gregor, 30. Jan Svoboda, 48. Jan Linhart, 60. Petr Hartman - 52. Martin Rožnovják; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití:0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 10 - Radovan Michajlovič 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra hostí p. Kvapila: S jednou vstřelenou brankou se těžko vyhrávají zápasy. Domácím dnes stačilo málo, ale využili to. Musíme teď využít přestávky, dát se dohromady, a porvat se o zbytek bodů, vyléčit zranění a nastoupit po přestávce jako nový tým. Gratuluji soupeři k vítězství.

Komentář trenéra domácích p. Pazdery: Utkání nenabídlo příliš florbalové kvality. Jsme rádi, že jsme dokázali vyhrát všechny třetiny a inkasovat pouze jedinou branku. Soupeř měl smůlu v zakončení. Děkujeme rozhodčím a divákům. Také děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.