Superliga 2018/2019, 12. kolo, pá 2.11.2018, TJ Sokol Vinohrady
Vinohrady
4:1
1:0, 1:0, 2:1

TJ Sokol Královské Vinohrady - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:1

branky: 8. Lukáš Gregor, 30. Jan Svoboda, 48. Jan Linhart, 60. Petr Hartman - 52. Martin Rožnovják; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:2; využití:0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 10 - Radovan Michajlovič 15; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;

Vinohrady: Weissgärber (Mazák) - Jelínek, Vnuk, Kachnič, Raiter, Stuchlík.O., Houra - Linhart, Šimík, Hartman, Gregor, Hájek, Dolejš, Hanák, Záň, Stuchlík.Z., Rossi, Svoboda, Hasnesk
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Malina) - Nagy, Švajný, Zimmer, Kvapil - Petřík, Rožnovják, Sovják, Haša, Vykopal, Volek, Zapletal, Szweda

Komentář trenéra hostí p. Kvapila: S jednou vstřelenou brankou se těžko vyhrávají zápasy. Domácím dnes stačilo málo, ale využili to. Musíme teď využít přestávky, dát se dohromady, a porvat se o zbytek bodů, vyléčit zranění a nastoupit po přestávce jako nový tým. Gratuluji soupeři k vítězství.

Komentář trenéra domácích p. Pazdery: Utkání nenabídlo příliš florbalové kvality. Jsme rádi, že jsme dokázali vyhrát všechny třetiny a inkasovat pouze jedinou branku. Soupeř měl smůlu v zakončení. Děkujeme rozhodčím a divákům. Také děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.