Panteři před reprezentační pauzou prohráli televizní duel ve Vítkovicích

A-tým PSG Panthers dál čeká na první superligové vítězství v novém roce. Před reprezentační přestávkou prohrál v televizním utkání ve Vítkovicích 3:9 a zůstal na 12. místě.

Livesport Superliga, 22. kolo, po 30.1.2023, SC Dubina Ostrava
Vítkovice
9:3
2:1, 3:1, 4:1

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSG PANTHERS OTROKOVICE 9:3

branky: 7. Rostislav Gattnar, 9. Lukáš Fukala, 23. Adam Palčinský, 40. Marek Matejčík, 40. Adam Delong, 44. Martin Gattnar, 51. Adam Delong, 53. Marek Matejčík, 60. Michal Pažák - 1. Jakub Grich, 21. Samuel Kelemen, 47. Jiří Halama; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Adam Kohút 19; po třetinách: 2:1, 3:1, 4:1

Vítkovice: Jasiok, Souček - Sidunov, Vítovec, Hubálek, Šebesta, Kaleta, Jankovský, Hatala - Šindler, Gattnar R., Delong, Pažák, Zubek, Matějčík, Fukala, Palčinský, Gattnar M., Slončík, Galia
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček- Grlický, Kelemen, Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Jurčík

Panteři nastoupili do zápasu bez kanonýra Vykopala, ale už po 36 vteřinách otevřel skóre po samostatné akci Grich. Vítkovice do první pauzy výsledek otočily, Kelemen pak v nástupu do druhé periody srovnal. Netrvalo dlouho a Vítkovice opět vedly.

Zápas se lámal na konci druhé třetiny, kdy domácí dvěma slepenými góly v rozmezí čtyř vteřin odskočili. Halama ještě z trestného střílení snížil na 3:6, v posledních deseti minutách už ale docházely Panterům hrajícím v okleštěné sestavě síly a Vítkovice svůj náskok ještě navýšily.

Další duel odehrajeme příští pátek doma s Black Angels a to od 18 hodin na Městské sportovní hale.