V pátek čeká Otrokovice čtvrtfinále Poháru Českého florbalu

Ještě před nedělním utkáním s Ostravou čeká Pantery výjezd do Prahy, kde je čeká čtvrtfinále Poháru Českého Florbalu pro FbŠ Bohemians. 

Otrokovice vstoupily do soutěže již v srpnu, kdy před samotným začátkem sezóny odehráli čtyřčlennou základní skupinu tzv. vrcholové části, která byla určena pro družstva ze dvou nejvyšších lig v České republice. Nejprve zajížděli naši hráči do Znojma, kde po velmi produktivní třetí třetině zahájili sezónu výhrou 11:3. Svůj postup ze skupiny potvrdil tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vítězstvím 6:3 na půdě prvoligového Havířova. O konečné první místo ve skupině se tak hrálo v Otrokovicích mezi domácími a Ostravou. Po vyrovnaných dvou třetinách nakonec překlopili Panteři utkání na svou stranu a po výhře 6:3 postoupili do osmifinále Poháru Českého florbalu z prvního místa. Tam je čekal účastník Divize Hornets Brno. Superligový celek Otrokovic nakonec dle předpokladu postoupil po výsledku 6:5. Nutno však podotknout, že to bylo až brankou Jakuba Haši v 60. minutě utkání.

Ve čtvrtfinále se tak Panteři utkají s klokany na legendární Děkance. Dá se předpokládat, že trenér Kvapil nechá odpočívat některé zkušené opory a příležitost by měli dostat hráči, kteří nejsou tak vytížení v lize a mladíci z juniorky jako třeba Petr Pšenčík, Radim Jančík nebo Michael Kořének, kteří se postupně zapojují do Superligového celku.    


Utkání čtvrtfinále Poháru Českého florbalu FbŠ Bohemians vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE startuje v pátek 29. 11. 2019 od 20:00 (SH Děkanka)

ONLINE  https://bit.ly/2XWkj4R

VIDEO  https://bit.ly/34uRP4P


Panteři konečně doma, přijďte v neděli na Pantery !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři