V sobotu opět doma. Ještě s diváky proti České Lípě

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE se chystá na další domácí utkání. Ještě s diváky v zádech se Panteři střetnou s FBC 4CLEAN Česká Lípa.

Hráči Otrokovic jsou po dvou odehraných kolech, kdy se vrátili z karantény, zatím bez bodu. Po nepřesvědčivém výkonu v domácím utkání proti Pardubicím nedokázali získat body ani v Praze, kde dlouho srdnatě vzdorovali FbŠ Bohemians.

Náš sobotní soupeř skončil loni po základní části na 12. místě. To znamenalo boje o záchranu v nepředvídatelném play-out, kde jim byl soupeřem Hattrick Brno. Před vynuceným ukončením sezóny byl stav série po prvním hracím víkendu 1:1. Česká Lípa se tak udržela v nejvyšší soutěži.

Před sezónou počítali v České Lípě především ztráty. Ivan Ponomarev odešel do Liberce a Petr Novotný zkouší štěstí v Tatranu. Zároveň kariéru na nějaký čas přerušili Daniel Kněžour a Jan Merlíček. Aby toho nebylo málo, tak před začátkem letní přípravy přijal hlavní trenér Jiří Stožický nabídku nedaleké Mladé Boleslavi a hrající generální manažer Štěpán Slaný narychlo sháněl nového lodivoda. Nakonec ho našel ve svém bývalém spoluhráči a bývalém tvrďákovi Davidu Derkovi.

Ten doplnil soupisku převážně z juniorského týmu. Základní osa mu však zůstala. V obraně se bude spoléhat na už zmíněného Štěpána Slaného a kapitána týmu Tomáše Kadlece. Největším nebezpečím pro obrany soupeřů bude zkušená dvojice Radek Krajcigr a Jaromír Ekl. Česká Lípa stihla odehrát zatím 4 utkání a vyšla bodově naprázdno.

V minulé sezóně byly oba zápasy vyrovnané. Panteři uspěli 4:3 po prodloužení v České Lípě a naopak Česká Lípa uspěla v Otrokovicích také 4:3 po prodloužení.

Tým Michala Kvapila se po karanténě dává dohromady a měl by být v sobotu kompletní. Tým zatím bodově táhne nová posila Matěj Hronek, který si ve dvou zápasech připsal 2 branky a 1 přihrávku. Kapacita haly je omezena na 282 diváků. Zároveň prosíme všechny návštěvníky, aby si nezapomněli vzít roušku.   


6. kolo Livesport Superligy Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FBC 4CLEAN Česká Lípa startuje v sobotu 3. 10. 2020 v 18:00 ( MSH Otrokovice)

ONLINE   https://bit.ly/36hHFIC

VIDEO  https://bit.ly/36o7sis


Další domácí zápas odehrají Panteři v neděli 18. 10. 2020 od 18:00 proti TJ Sokol Královské Vinohrady. (dohrávka 3. kola)

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy