Víkend doma. V sobotu Sparta, v neděli Black Angels

Panteři pokračují v nabitém programu. Tentokrát obě utkání odehrají na domácí hale. 

Livesport Superliga pokračuje dalším víkendovým dvojkolem. Pravidla zůstávají stejná. V pátek čekají hráče testy a o víkendu opět zápas v sobotu i neděli jako v play off. Stále však bez diváků v hledišti. Věřme alespoň, že se všechna družstva představí v, co nejsilnějším složení. Dle nového rozlosování čeká Otrokovice víkend na domácí hale proti pražským týmům. V sobotu proti Acema Sparta Praha, v neděli proti BLACK ANGELS.


Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. ACEMA Sparta Praha

V rámci 14. kola Livesport Superligy přijede do Otrokovic Sparta. Ta loni navázala na předchozí úspěšné sezóny. V základní části se celou dobu držela těsně za velkou trojkou (Boleslav, Chodov, Vítkovice). Po čtvrtém místě po základní části se hráči Sparty potřetí za sebou utkali o postup do semifinále s rivaly FbŠ Bohemians. Po prvním hracím víkendu byl stav série vyrovnaný 1:1. Pak došlo k předčasnému ukončení sezóny. Sparta má stabilizovaný kádr. Po sezóně přerušili kariéry pouze David Ježek a Jan Lang. Velkou posilou je naopak přestup reprezentanta Mikuláše Krbce, který přišel z Chodova a je zatím nejproduktivnějším hráčem týmu. Jinak tým zůstal pospolu a trenér Ondřej Kašpárek tak dál může spoléhat na brankáře Beneše, kapitána týmu Milana Garčara nebo veterána Křenka. Sparta stihla odehrát v probíhajícím ročníku celkem 7 utkání a připsala si 9 bodů.

Panteři po restartu začali sbírat body. V sobotu sice jen jeden, když ztratili nadějně rozehrané utkání proti Liberci 5:6 po prodloužení. Naopak v neděli fantastickým závěrem získali plný počet bodů za výhru 7:6 a posunuli se v tabulce. Teď mají šanci na bodové zisky navázat a potvrdit stoupající formu.

14. kolo Livesport Superliga

5. 12. 2020 v 17:00 ( MSH Otrokovice )

 ONLINE  VIDEO


Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. BLACK ANGELS

V neděli se ve 12. kole základní části utkají Panteři s BLACK ANGELS. Bleci jako loňský nováček skončil těsně na 11. místě a čekalo je play down. V něm stihli před ukončením soutěže odehrát dva zápasy a po dvou výhrách vedli nad Pardubicemi 2:0 na zápasy. Před sezónou se v týmu žádné zemětřesení nekonalo a tým zůstal prakticky stejný, zmínit můžeme jen konec kariéry zkušeného Ondřeje Vaculíka. Hlavní trenér Tomáš Janeček se tak i letos může spoléhat na produktivitu Jakuba Bočka a Jakuba Renčína, kteří se svými výkony dostali až do reprezentace. Letos jim zdatně sekunduje i Matěj Boček a zatím nejproduktivnějším hráčem je možná překvapivě mladík Tomáš Hanák, který je v BLACK ANGELS na střídavém hostování z Českých Budějovic.  Pražský tým odehrál už 8 zápasů. Pravidelně sbírá body, kterých už má 12 a navíc zle zatápí favoritům, jako naposledy Mladé Boleslavi, které podlehl těsně 8:9.   

12. kolo Livesport Superliga

6. 12. 2020 v 16:00 ( MSH Otrokovice )

 ONLINE  VIDEO


Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy