Hráči Otrokovic na Spartu nestačili

Především nevydařená první polovina utkání stojí za porážkou týmu Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE od Sparty.

Livesport Superliga , 14. kolo, so 5.12.2020, MSH Otrokovice
Sparta
1:5
0:2, 0:3, 1:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha 1:5

branky: 59. František Vykopal - 12. Dominik Beneš, 20. Mikuláš Krbec, 26. Matyáš Bachmaier, 33. Jakub Kolstrunk, 34. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 17 - Martin Beneš 10; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:0;

PANTHERS OTROKOVICE B: Raška (Majrich) - Nagy, Medek, Petřík, Kvapil, Pšenčík - Červenka, Vykopal, Hrabal, Jurčík, Grlický, Hronek, Gál, Szweda, Štourač, Hrtús
Sparta: Beneš (Pelech) - Bartoš, Bachmaier, Garčar, Křenek, Kozák, Zeman, Pruner - Kolstrunk, Juha, Ujhelyi, Zozal, Beneš, Riebauer, Koščo, Čermák, Kareš, Krbec, Hurt

Víkendové domácí dvojutkání proti soupeřům z hlavního města začalo áčko Panterů porážkou 1:5 od Sparty. Před dnešním duelem s Black Angels od 16 hodin tak zůstali v Superligové tabulce předposlední.

Trenér Michal Kvapil nasadil poprvé v Superlize od začátku do brány Zdeňka Rašku, který přišel o čisté konto po 11 minutách a 9 vteřinách, když ho zblízka překonal Beneš. 52 vteřin před první pauzou kapituloval podruhé, za svoje záda pustil skrytou ránu Krbce z poloviny hřiště.

Panteři se v první třetině zmohli jen na tři střely na bránu a ani v prostřední části v aktivitě nepřidali. Góly dávali opět jen Pražané, kteří se dvakrát prosadili z bezprostřední blízkosti a jednou ránou z větší vzdálenosti. Pokaždé přitom skóroval neobsazený hráč.

Závěrečné dějství se dohrávalo už jen z povinnosti, Panteři se aspoň dvě minuty před koncem dočkali čestného úspěchu z hole Vykopala.