Panteři rozhodující duel v Pardubicích prohráli, v 2. kole play-down se utkají s Vary

A-tým PSG Panthers Otrokovice bude bojovat o udržení v superlize ve 2. kole play-down s Karlovými Vary a už si nemůže dovolit žádné zaváhání. V sedmém rozhodujícím utkání prohrál v Pardubicích 1:4 a celou sérii 3:4.

Livesport Superliga, 7. kolo, so 18.3.2023, SH Dašická Pardubice
Pardubice
4:1
1:0, 1:0, 2:1

SOKOLI Pardubice - PSG PANTHERS OTROKOVICE 4:1

branky: 13. Adam Šmíd, 21. Martin Zozulák, 47. Přemek Pakosta, 59. Martin Zozulák - 51. František Vykopal; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 702; zásahy brankářů: Matěj Denemark 19, Martin Haleš 0 - Adam Kohút 20; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1

Pardubice: Haleš, Denemark - Šimák, Kaluža, Kohoutek, Nezval, Slabý, Ďopan - Teichman, Zozulák, Šmíd, Burian, Pakosta, Kučera, Žáček, Bína, Křinka, Machatý, Puchner
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Kelemen, Grlický - Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Vykopal, Červenka, Ležatka M., Ležatka D., Kopecký

Na první gól se čekalo do 13. minuty, kdy se trefil Šmíd po nahrávce Zozuláka. Po spolupráci stejných hráčů v obráceném gardu jsme na začátku druhé třetiny prohrávali už o dvě branky. Za tohoto stavu měl na holi snížení Vykopal, jenže Haleše, který na trestné střílení vystřídal Denemarka, vůbec neohrozil.

Ve třetí třetině narostlo naše manko až na tři góly, naději vykřesal Vykopal, který však vzápětí minul v tutovce prázdnou branku. Risk bez brankáře nevyšel, Zozulák trestal střelou z poloviny hřiště.

Série s Karlovými Vary startuje o dalším víkendu dvěma domácími zápasy.