Panteři dali lídrovi deset gólů, ale body z Vítkovic neodvezli

Hráči Hu-Fa PANTHERS Otrokovice jsou stále bez bodu. Před vynucenou pauzou nestačili na Vítkovice a v divokém utkání prohráli 10:12.

Livesport Superliga , 7. kolo, so 10.10.2020, SC Dubina Ostrava
Vítkovice
12:10
4:2, 5:4, 3:4

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 12:10

branky: 5. Marek Bräuer, 6. Matyáš Šindler, 12. Jan Šebesta, 20. Marek Matejčík, 21. Šimon Kuczera, 25. Rostislav Gattnar, 33. Rostislav Gattnar, 34. Daniels Janis Anis, 40. Tomáš Sladký, 42. Matyáš Šindler, 44. Marek Bräuer, 54. Marek Matejčík - 8. Michal Nagy, 9. Filip Hrabal, 21. Michal Nagy, 24. Filip Hrabal, 32. Matěj Hronek, 36. Vlastimil Červenka, 42. Ladislav Gál, 58. Lukáš Petřík, 58. Filip Hrabal, 59. František Vykopal; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Denis Jasiok 14 - Kevin Majrich 17; po třetinách: 4:2, 5:4, 3:4;

sestřih utkání:

Vítkovice: Jasiok (Souček) - Kuczera, Hubálek, Choma, Nehera, Svoboda, Šebesta - Anis, Chomal, Sladký, Gattnar, Sidunov, Šindler, Vojáček, Hatala, Bräuer, Delong, Matejčík
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrcich (Kubíček) - Nagy, Pšenčík, Hrtús, Kahoun, Koláčný, Medek, Kvapil - Červenka, Grlický, Hrabal, Szweda, Gál, Hronek, Vykopal, Petřík, Nehila

Áčko Panterů poslední zápas před přerušením superligové sezony prohrálo a po čtyřech odehraných duelech zůstává jako jediný tým soutěže bez bodu. Dosud stoprocentním Vítkovicím přitom dalo deset gólů, jenže o dva více inkasovalo.

Panteři ve Vítkovicích od začátku dotahovali. Na první dva góly domácích zareagovali Nagy s Hrabalem, úvodní třetinu ale Panteři prohráli 2:4. Ve stejném módu pokračovala i prostřední část. Nagy, Hrabal a Medek vstřelili kontaktní branku, jenže Vítkovice si do závěrečného dějství nesly vedení 9:6, které zmírnil Červenka.

Přestřelka vygradovala v poslední dvacetiminutovce, kterou odstartoval snížením Gál. Domácí si pak šňůrou tří branek vytvořili rozhodující náskok. Panteři se ovšem nevzdali. Za pouhých 52 vteřin se jim povedlo zásluhou Petříka, Hrabala a Vykopala zápas ještě zdramatizovat, skóre se už však nezměnilo a výsledkem byla divoká porážka 10:12.

Kdy se Superliga znovu rozběhne, není momentálně jisté. Přestávku bude trvat minimálně dva týdny.