Panteři drželi s mistrem krok polovinu zápasu

Ještě v polovině utkání prohrával A-tým Navláčil PANTHERS OTROKOVICE s obhájcem superligového titulu nejtěsnějším rozdílem gólu, nakonec ale Mladé Boleslavi podlehl 2:7 a dál tak čeká na první domácí body v této sezoně.

Livesport Superliga , 9. kolo, pá 22.10.2021, SH Štěrkoviště
PANTHERS OTROKOVICE B
Florbal MB
2:7
1:2, 0:4, 1:1

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:7

branky: 18. Jakub Grich, 60. Ronald Gašparík - 11. Marek Korych, 12. Adam Hemerka, 30. Miroslav Fořt, 32. Tadeáš Chroust, 33. Tadeáš Chroust, 39. Jakub Bína, 42. Matěj Pěnička; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 182; zásahy brankářů: Adam Kohút 26 - Lukáš Bauer 12; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:1;

Sestřih utkání:

PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút(Steiger) - Hrabal, Petřík, Sovják, Ležatka.D, Halama, Kvapil, Kelemen, Maťcha - Červenka, Nehila, Gašparík, Ležatka.M, Grich, Jurčík, Máček, Krčma, Štourač
Florbal MB: Bauer(Hanuš) - Beneš, Hemerka, Suchánek, Zakonov, Koláčný, Fořt - Curney, Bína, Šebek, Tomašík, Chroust, Tokoš, Korych, Gruber, Zoufalý, Pěnička, Punčochář

Panteři nastoupili bez svého bodově nejplodnějšího hráče Vykopala a jejich produktivitu to poznamenalo. Boleslavskou obranu překonala jen dvojice slovenských reprezentantů Grich-Gašparík, který porážku mírnil v závěrečné minutě.

Když jeho krajan Grich v 18. minutě snižoval na 1:2, zdálo se, že by Panteři mohli velkého favorita potrápit. Zvláště když za tohoto stavu měli k dispozici tři přesilovky. Jenže tu první ukončil předčasně faulující Sovják a také následující dvě vyzněly do ztracena.

Hned po třetí početní výhodě inkasovali Panteři potřetí a ještě do druhé pauzy napadaly do jejich branky další tři góly. Za rozhodnutého stavu dostali šanci všichni hráči a zápas se v poslední třetině už jen dohrával.

V neděli čeká Pantery výjezd do Prahy k duelu se Spartou.