Muži prohráli s mistrem, v hale Mladé Boleslavi podlehli 5:11

A-tým Navláčil Panthers Otrokovice prohrál i druhý superligový zápas nového roku. V hale úřadujících šampionů z Mladé Boleslavi podlehl 5:11, před nedělním domácím utkáním proti Spartě si ale na 10. místě tabulky udržel náskok tří bodů na Brno.

Livesport Superliga , 21. kolo, pá 7.1.2022, MSH Mladá Boleslav
Florbal MB
PANTHERS OTROKOVICE B
11:5
3:2, 4:1, 4:2

Předvýběr.CZ Florbal MB - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 11:5

branky: 5. Marek Korych, 8. Adam Hemerka, 17. Jiří Curney, 27. Matěj Pěnička, 29. Jakub Gruber, 36. Jan Zoufalý, 38. Martin Tokoš, 41. Matěj Pěnička, 50. Lukáš Punčochář, 52. Milan Tomašík, 58. Milan Tomašík - 6. Ronald Gašparík, 9. Martin Ležatka, 30. Jakub Grich, 47. Samuel Kelemen, 52. Martin Ležatka; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Matěj Pěnička 5:0; využití: 0:1; diváků: 248; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 8 - Adam Kohút 29; po třetinách: 3:2, 4:1, 4:2;

Sestřih utkání:

Florbal MB: Tomšík (Bauer) - Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt - Šebek, Tomašík, Chroust, Bína, Tokoš, Beneš, Korych, Zoufalý, Curney, Pěnička
PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút (Doležal) - Kvapil, Kelemen, Halama, Javořík, Kopecký - Červenka, Nehila, gašparík, Ležatka, Máček, Malý, Štourač, Grich, Maťcha

Přestože Panteři úvodní třetinu prohráli na střely na branku 3:11, gólově drželi s favoritem krok a v první pauze ztráceli jen 2:3. V pětiminutové přesilovce skórovali Gašparík s Martinem Ležatkou, který v 9. minutě srovnal na 2:2.

V dalších dvou třetinách se už ale převaha Mladé Boleslavi projevila naplno, v každé dala po čtyřech gólech a Panteři už jen korigovali zásluhou Gricha, Kelemena a Martina Ležatky.

Další duel odehrají Panteři už v neděli od 18 hodin, kdy budou v hale na Štěrkovišti hostit třetí Spartu, která v pátek doma deklasovala Brno 11:4.