Áčko Panterů prohrálo i druhý zápas předkola, sezona pro ně skončila

Superligový tým Navláčil Panthers Otrokovice má po sezoně. Předkolo play-off pro něj skončilo po dvou zápasech. Poté, co prohráli v sobotu v hale Black Angels 1:4, nezvládli ani domácí odvetu a po porážce 3:6 se loučili se svými fanoušky.

Livesport Superliga , Omifinále 2, ne 20.2.2022, MSH Otrokovice
Black Angels
3:6
1:2, 0:2, 2:2

Navláčil PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 3:6

branky: 14. Ronald Gašparík, 48. Samuel Kelemen, 52. Tomáš Sovják - 15. Marek Fryš, 20. Jakub Hromada, 32. Jakub Boček, 33. Daniel Ludvík, 47. Jakub Boček, 48. Jakub Boček; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 198; zásahy brankářů: Adam Kohút 18 - Ondřej Matiášek 2, Daniel Körber 1, Ondřej Matiášek 17; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:2;

PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút (Steiger) - Petřík, Halama, Kelemen, Medek, Sovják, Maťcha, Kvapil - Vykopal, Gašparík, Grich, Hrabal, Ležatka, Červenka, Máček, Kopecký, Krčma, Malý
Black Angels: Matiášek (Körber) - Obuškevič, Fryš, Novotný, Straka, Svatoš, Bauman - Boček.M, Burian, Ludvík, Čáslava, Pícha, Hromada, Boček.J, Bouček, Hanák.R, Hanák.T, Renčín, Neklan

Panterům vyšel vstup do domácího utkání lépe než do sobotního. Přestože neproměnili na začátku přesilovku, ujali se po trefě Gašparíka vedení. Jenže za 49 vteřin Bleci srovnali a od té doby to šlo s Pantery z kopce. Vzápětí pohrdl trestným střílením Vykopal a 16 vteřin před úvodní přestávkou dostal Kohút klasický gól do šatny.

V polovině prostřední třetiny dali hosté dva slepené góly a ve 48. minutě prohrávali Panteři už 1:6. Stejně jako v Praze přitom doplatili na svoji nedisciplinovanost, v této části hry inkasovali dvakrát v oslabení, celkově v sérii čtyřikrát! Kelemen se Sovjákem pak sice snížili, více se ale týmu zápas zdramatizovat nepovedlo.