Áčko nedalo Vinohradům doma gól

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE nedokázali na domácím hřišti vstřelit Vinohradům branku a klesli na poslední místo tabulky.

Livesport Superliga , 3. kolo, so 19.12.2020, MSH Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE B
Vinohrady
0:3
0:3, 0:0, 0:0

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Sokol Královské Vinohrady 0:3

branky: 12. Michal Strachota, 18. Lukáš Gregor, 18. Lukáš Lanc; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 9 - Karel Šantora 14; po třetinách: 0:3, 0:0, 0:0;

Sestřih utkání:

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Kubíček) - Medek, Szweda, Nagy, Pšenčík, Petřík, Kvapil - Červenka, Sovják, Jurčík, Zapletal, Hájek, Hrtús, Hronek, Štourač, Vykopal, Nehila
Vinohrady: Šantora (Buchta) - Jelínek, Gold, Fiala, Čuda, Stuchlík.O - Vnuk, Lanc, Bína, Hartman, Pikas, Gregor, Hájek, Stuchlík.Z, Strachota, Paštika, Procházka

Krize A-týmu Panterů graduje. V duelu dvou nejhorších týmů Superligy doma podlehli Královským Vinohradům 0:3 a vystřídali je na poslední místě. Z toho se mohli zvednout v neděli dohrávaném utkání ve Střešovicích.

Panteři nastoupili do zápasu značně oslabení, trenér Kvapil postrádal trio opor Koláčný, Gál, Hrabal. Navíc nebyla k dispozici ani letní posila Grlický.  Klub se tak narychlo domluvil se svými bývalými hráči Markem Zapletalem a Tomášem Sovjákem, jenže ani to nepomohlo k ukončení série porážek.

O osudu zápasu rozhodla úvodní třetina, kdy v rozmezí 12. až 18. minuty padly všechny tři góly. Druhý a třetí přitom od sebe dělily 15 vteřin. Vinohradům stačilo k výhře 12 střel na bránu, naopak na druhé straně se neujal ani jeden ze 14 pokusů mezi hostující tyče. Panteři tak prohráli čtyřikrát po sobě a pokaždé doma.