Áčko v poháru končí v šestém kole

Panteři ve středečním utkání v oslabené sestavě prohráli s Jihomoravským celkem a v českém poháru jejich cesta končí

Pohár ČF, 6. kolo, st 19.10.2022
Aligators
4:2
0:0, 3:2, 1:0

branky: 26. Tomáš Jedlička, 30. Tomáš Jedlička, 32. Pavel Zbořil, 53. Antonín Šmerák - 30. František Vykopal, 39. Pavel Jurčík; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michal Prokeš 20 - Miroslav Steiger 17; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:0;

Aligators: Dvořák, Prokeš - Zouhar, Líznar, Svoboda, Gremmel, Popovský, Konstant, Šmerák, Skalník, Zbořil, Král, Kužela, Doupovec - Chmela, Lorenc, Jarošek, Jedllička
PANTHERS OTROKOVICE B: Steiger, Pujin - Červenka, Hrabal, Nehila, Halama, Štourač, Vykopal, Grich - Horák, Kelemen, Jurčík, Kostka, Kubíček, Kopecký

Panteři nastoupili do utkání proti celku z nižší ligy aktivně, avšak v první třetině se jim nepodařilo prosadit a tak klíčové bylo druhé dějství, během něhož Jihomoravané získali náskok dvěma trefami Tomáše Jedličky. Panteři se následně snažili dotahovat, jenže do pauzy zůstávalo domácím mírné vedení. Výsledek stvrdil kolem půlky třetí třetiny Antonín Šmerák a posunul Aligators mezi šestnáctku nejlepších týmů.

Cesta mužského áčka v Českém poháru tedy letos končí v šestém kole.