Ani sedm gólů do sítě Chodova na body nestačilo

A-tým Navláčil PANTHERS OTROKOVICE vstoupil do odvetné části Superligy neúspěšně. Na Chodově prohrál v přestřelce 7:10, před sérií tří domácích zápasů ale zůstal na klíčovém 10. místě tabulky.

Livesport Superliga , 14. kolo, ne 14.11.2021, SH Jižní Město
FAT PIPE Florbal Chodov
10:7
5:2, 2:3, 3:2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 10:7

branky: 2. Martin Skřivánek, 12. Daniel Eremiáš, 13. Tom Ondrušek, 17. Marek Vávra, 18. Marek Vávra, 24. Matěj Netrefa, 39. Martin Skřivánek, 48. Jiří Bauer, 55. Petr Majer, 60. Ondřej Vošta - 7. Jiří Halama, 17. František Vykopal, 21. Martin Ležatka, 22. František Vykopal, 28. František Vykopal, 55. Jakub Grich, 56. Martin Ležatka; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 92; zásahy brankářů: Karel Hodík 17 - Adam Kohút 33; po třetinách: 5:2, 2:3, 3:2;

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) - Vávra, Slunéčko, Strnad, Bauer, Podhráský, Doubek, Maxa - Komárek, Netrefa, Vošta, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Eremiáš, Majer, Balatka
PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút (Steiger) - Petřík, Halama, Kelemen, Medek, Sovják, Maťcha - Vykopal, Gašparík, Nehila, Jurčík, Grich, Nehila, Ležatka, Červenka, Malý, Máček

V úvodním kole nové sezony Panteři doma s Chodovem prohráli nejtěsnějším rozdílem gólu 6:7 a také v Praze favorita potrápili. Osudnou se jim stala hned první třetina, kterou prohráli 2:5.

Do kontaktu se vrátili v prostřední třetině dvěma využitými přesilovkami, ve kterých se trefili Martin Ležatka s Františkem Vykopalem, který v čase 27:06 snižoval na 5:6 a stejně jako v prvním vzájemném duelu zaznamenal hattrick. Zároveň se prostřílel s 18 zásahy na 4. místo nejlepších kanonýrů soutěže.

Ještě před druhou přestávkou ale Chodov znovu skóroval a ve 48. minutě odskočil opět na odstup tří branek. Jakub Grich s Martinem Ležatkou sice korigovali na rozdíl dvou gólů, při power play ale inkasoval tým podesáté.

Nejbližší tři utkání odehrají Panteři doma, ve středu vyzvou od 18 hodin v hale na Štěrkovišti sedmé Black Angels.