Čtyři góly Michajlovičovi na body Panterům z Bohemians nestačily

O přes vyrovnání na 4:4 v 48. minutě nakonec všechny body získali klokani. Panteři na body stále čekají.

Livesport Superliga , 5. kolo, po 28.9.2020, TJ Sokol Královské Vinohrady
Bohemians
8:4
1:1, 3:1, 4:2

FbŠ Bohemians - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 8:4

branky: 10. Jan Malič, 28. Michal Vojtíšek, 30. Jakub Šárka, 36. Jakub Buršík, 49. Filip Forman, 51. Filip Forman, 55. Jan Malič, 58. Jan Dobisík - 19. František Vykopal, 36. Filip Hrabal, 47. Ladislav Gál, 48. Matěj Hronek; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:6; využití: 2:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 6, Radovan Michajlovič 12, Tomáš Hyršl 1 - Kevin Majrich 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:2;

sestřih utkání:

Bohemians: Michajlovič (Hyršl) - Zezulka, Šebek, Dobisík, Kuncman, Čihák, Krbec - Krebner, Forman.M, Vojtíšek, Kopecký, Buršík, Tomčo, Malič, Pěnička, Kratina, Cabejšek, Forman.F, Šárka
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Raška) - Nagy, Koláčný, Hrtús, Pšenčík, Medek, Kvapil - Červenka, Gál, Nehila, Vykopal, Petřík, Szweda, Hronek, Grlický, Hrabal

Áčko Panterů zůstává po druhém odehraném zápase bez bodu. Ve svátečním utkání v hale Bohemians Praha prohrálo 4:8, přestože ještě v půlce poslední třetiny drželo nerozhodný výsledek. Vítězství tak slavil bývalý otrokovický brankář Radovan Michajlovič.

Stejně jako v sobotním domácím duelu Panteři od začátku ztráceli. Poprvé do vedení v nové sezoně mohli jít ve 24. minutě, jenže za stavu 1:1 neproměnil Michal Nagy trestné střílení. Vzápětí hosté třikrát inkasovali a zdálo se, že je rozhodnuté.

Panteři se však třemi góly v řadě vrátili do zápasu, postupně se trefili Hrabal, Gál a Hronek, který vyrovnal dokonce v oslabení. Nakonec ale v téže početní výhodě nevýhodě dostali pátý gól a v následujícím oslabení i šestý. Když pak Panteři svoji přesilovku nevyužili, potrestali je klokani v závěru dvěma góly.

O první bodový zisk sezony se tak pokusí v sobotu, kdy v Městské hale budou hostit Českou Lípu, která je také na nule.

ohlasy hráčů a trenérů:

Další domácí zápas odehrají Panteři v sobotu 3. 10. 2020 od 18:00 proti FBC 4Clean Česká Lípa.