Panteři Pardubice přestříleli, první zápas po karanténě ale prohráli

Panteři úvodní duel Livesport Superligy po karanténě nezvládli. Se Sokoly prohráli 3:6.

Livesport Superliga , 4. kolo, so 26.9.2020, MSH Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE B
Pardubice
3:6
1:3, 0:1, 2:2

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 3:6

branky: 15. Peter Nehila, 49. Matěj Hronek, 53. Filip Hrabal - 3. Petr Černý, 8. Petr Černý, 15. Václav Oubrecht, 28. Adam Šmíd, 52. Adam Šmíd, 56. Petr Černý; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Kevin Majrich 9 - Martin Haleš 25; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:2;

sestřih utkání:

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Raška) - Nagy, Medek, Koláčný, Zimmer, Hrabal, Hrtús - Petřík, Hronek, Grlický, Gál, Červenka, Vykopal, Nehila, Kvapil, Szweda, Blažek
Pardubice: Haleš (Veinfurter) - Oubrecht, Kaluža, Slabý, Klei, Prix, Lehký - Kourek, Teichman, Pakosta, Šmíd, Savický, Petržela, Weinelt, Smola, Žáček, Černý

Áčko Panterů svůj úvodní duel superligové sezony prohrálo. Po desetidenní karanténě doma podlehli Pardubicím 3:6, přestože soupeře poměrně jasně přestříleli. Napravit dojem mohou už v pondělní svátečním zápase v proti Bohemians Praha.

Panteři si museli odložit úvodní tři utkání sezony a nerozehranost se na jejich výkonu projevovala hned od začátku. Už po 125 vteřinách inkasoval brankář Majrich poprvé, v 8. minutě ztráceli Panteři dva góly. Do kontaktu je dostal chvíli po skončení nevyužité přesilovky Nehila, jenže za dalších 24 vteřin to bylo opět o dva góly, protože si nepohlídali předbrankový prostor.

V prostřední třetině padl jeden gól a znovu ho dali hosté po hrubce domácích v obraně, která nechala skórujícího hráče zcela volného. V závěrečné periodě se Panteři dostali dvakrát na dostřel dvou branek díky Hronkovi s Hrabalem, avšak na každý jejich zásah Pardubice dokázaly odpovědět. O závěrečný tlak se pak domácí připravili sami po vyloučení Hronka. V nervózním zápase rozdali rozhodčí celkem osm trestů, rovnoměrně na každé straně.

ohlasy hráčů a trenérů:

Další domácí zápas odehrají Panteři v sobotu 3. 10. 2020 od 18:00 proti FBC 4Clean Česká Lípa.