Panteři podruhé v sezoně vyhráli, uspěli v televizním derby v Brně

A-tým Navláčil PANTHERS OTROKOVICE zaznamenal druhé vítězství v superligové sezoně. V televizní dohrávce 7. kola porazil domácí Brno 6:2 a v tabulce poskočil na 10. místo, které jako poslední zaručuje účast v předkole play off.

Livesport Superliga , 7. kolo, po 18.10.2021, MSH Vodová
Hattrick
2:6
1:2, 0:1, 1:3

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 2:6

branky: 9. Šimon Hronek, 60. Tomáš Brom - 8. Peter Nehila, 10. Jakub Grich, 29. František Vykopal, 42. Martin Ležatka, 58. Jakub Grich, 58. František Vykopal; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Zdeněk Raška ? - Adam Kohút ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:3;

Hattrick: Raška(Létal) - Brom, Kostka, Sládeček, Juhaňák, Kůra.J -Procházka, Jalový, Fuchs, Dvořák, Lhota, Hronek.Š, Vlach, Bednář, Suk, Hronek.M, Musil, Kůra.M, Slezák,
PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút(Steiger) - Hrabal, Petřík, Sovják, Ležatka.D, Halama, Kvapil, Kelemen, Maťcha - Červenka, Vykopal, Nehila, Gašparík, Ležatka.M, Grich, Jurčík, Máček, Krčma, Malý

Přestože o víkendu odjelo na reprezentační akce pět hráčů klubu, trenér Karel Ševčík vsadil v Brně na hru na dvě pětky, což se mu vyplatilo. Panteři se hned od začátku dostali do tempa a v 8. minutě také do vedení, zblízka se prosadil Nehila. Hattrick sice rychle srovnal, ale Panteři si ještě rychleji vzali náskok zpět díky teči Gricha.

V prostřední třetině padl pouze jeden gól a postaral se o něho nejproduktivnější hráč mužstva Vykopal, který skrytou střelou od mantinelu procedil bývalého spoluhráče Rašku v brněnské bráně.

Panterům pak vyšel parádně nástup do závěrečné třetiny a souhru dvojčat Ležatkových zakončil ránou nad padajícího gólmana Martin. Stav se potom změnil až při hře Brna bez gólmana, do opuštěné brány se trefili Grich s Vykopalem. Hattrick upravil skóre do výsledné podoby 13 vteřin před koncem.

V dalším kole se Panteři střetnou v pátek doma od 18 hodin s mistrovskou Mladou Boleslaví.