Panteři postoupili do osmifinále poháru, kde je čekají Vítkovice

A-tým Goldea Panthers Otrokovice se může těšit na pohárovou konfrontaci se superligovými Vítkovicemi. Postup si vybojoval v domácím zápas proti prvoligovému Znojmu, které zdolal 5:4 i díky hattricku Vykopala.

Pohár ČF, 6. kolo, čt 26.10.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:4
2:0, 1:2, 2:2

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo 5:4

branky: 5. František Vykopal, 14. František Vykopal, 24. Ladislav Gál, 54. František Vykopal, 56. Ladislav Gál - 29. Jan Novák, 36. David Přibil, 41. Vojtěch Vlček, 58. David Přibil; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 16 - Adam Lysák 15; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:2

Sestřih zápasu:

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Pujin, Kohút - Kubíček, Kelemen, Očadlík, Štourač A., Horák - Červenka, Gál, Vykopal, Ležatka D., Hrabica, Šeďa, Brázdil, Stránský
TJ Znojmo LAUFEN CZ: Lysák, Pechura - Kuba, Ďuriška, Vlček, Lancouch - Gerža, Přibil, Novák, Vavřina, Rýznar, Šťastník, Faltus

Panteři nastoupili bez několika opor (Sovják, Martin Ležatka, Josef Štourač) a s několika juniory, v bráně dostal příležitost Pujin, který si odnesl cenu pro nejlepšího hráče zápasu Otrokovic. Pujin držel čisté konto 29 minut, během nich jsme si vypracovali třígólový náskok, který ale Znojmo na začátku závěrečné třetiny zlikvidovalo.

Pak zaúřadoval Vykopal, který se prosadil po samostatné akci a poté vybídl ke skórování nezištnou nahrávkou před odkrytou bránu kapitána Gála. Hosté ještě snížili, více jim ale Pujin nedovolil.