Panteři se vrátili na Štěrkoviště vítězně

Hráči Otrokovic se vrátili na Štěrkoviště pohárovým vítězstvím nad Bulldogs Brno.

Pohár ČF, 1. kolo, po 16.8.2021, SH Štěrkoviště
Bulldogs Brno
6:3
2:1, 2:0, 2:2

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 6:3

branky: 4. Dalimil Krčma, 5. Jiří Halama, 27. Pavel Jurčík, 28. Vít Máček, 50. Vlastimil Červenka, 53. Martin Ležatka - 18. Adam Konečný, 51. Lukáš Mráz, 52. Josef Žižka; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 143; zásahy brankářů: Kevin Majrich ?, Miroslav Steiger ? - Kryštof Bartek ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;

PANTEŘI: Majrich (41. Steiger) - Kvapil, Medek, D. Ležatka, Javořík, Kopecký, Halama - Červenka, Sovják, Jurčík, Štourač, Malý, Krčma, Hájek, Máček, Hadaš, Nehila, Petřík, M. Ležatka
Bulldogs Brno: Bartek (Faltus) - Vojtíšek, Marek, Surkoš, Kladivo - Žižka, Mráz, Němec, Kadavý, Pešák, Fajt, Brucháček, Konečný, Zukal, Pešek, Vitek

První ostrý zápas pod staronovým trenérem Kalem Ševčíkem áčko Panterů zvládlo. V nově zrekonstruované hale na Štěrkovišti, kam zavítalo bezmála 150 diváků, porazilo v úvodním utkání Českého poháru Bulldogs Brno 6:3.

Panteři nastoupili bez několika členů základní sestavy, trenér Ševčík dal v zápase příležitost všem hráčům notně obměněné sestavy, ve třetí třetině si zachytal také nový brankář Miroslav Steiger.

V té době už mužstvo vedlo 4:1, postupně se trefili Krčma, Halama, Jurčík a Máček. Panteři se přitom prosazovali většinou z prostoru před brankou. Po Červenkově zásahu hosté sice zápas dvěma slepenými góly na chvilku zdramatizovali, jakékoliv pochybnosti o výhře Panterů však vzápětí utnul Martin Ležatka po třetí asistence matadora Sovjáka.

Panteři se ve skupinové fázi pohár střetnou ještě se Znojmem (18. srpna) a Ostravou (25. srpna), oba duely odehrají v halách soupeřů.