Panteři v televizním zápase podlehli České Lípě

Na osm porážek v řadě natáhl tým PSG Panthers Otrokovice sérii nezdarů v superlize. V předposledním kole základní části doma podlehli v televizním utkání o předkolo bojující České Lípě 3:10 a zůstali předposlední.

Livesport Superliga, 25. kolo, út 21.2.2023, Městská hala Otrokovice
Česká Lípa
3:10
0:1, 0:0, 3:9

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:10

branky: 46. Peter Nehila, 51. František Vykopal, 55. Marek Zapletal - 20. Ladislav Pekárek, 46. Radek Krajcigr, 52. Jan Peška, 53. Albert Kouba, 54. Václav Vavruška, 55. Daniel Štěrba, 56. Jan Peška, 59. Radek Krajcigr, 60. Jan Peška, 60. Václav Vavruška; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Adam Kohút 20 - Jan Dvořák 19, Milan Švajcr 2; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:9

PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Horák, Medek - Kelemen, Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Jurčík, Zouhar
Česká Lípa: Dvořák, Švajcr - Tichý, Stárek, Kadlec, Slaný, Mlejnek - Peška, Krajcigr, Vavruška, Štěrba, Kouba, Pekárek, Dzierža, Staněk

Jako první se v zápase trefil Nehila, jeho gól ale rozhodčí odvolali po trenérské výzvě hostů, brance předcházel faul. Gólem do šatny se ujala vedení Česká Lípa, fotbalové skóre 0:1 se pak dlouho neměnilo. Naše mužstvo držel na dostřel skvělými zákroky brankář Kohút, který podruhé kapituloval až ve 46. minutě.

Do té doby na góly chudé střetnutí se zvrhlo v brankostroj, pohříchu v naší síti. Nehila s Vykopalem, který za stavu 1:2 neproměnil trestné střílení, sice srovnali, posledních osm minut však skončilo debaklem. Česká Lípa dávala v průměru co minutu gól, Zapletal jen korigoval, desátý gól jsme inkasovali 6 vteřin před koncem.

Závěrečný duel dlouhodobé části odehrajeme v neděli v hale Bohemians.