Panteři vypadli z poháru, v osmifinále podlehli lídrovi superligy

A-tým Goldea Panthers Otrokovice se rozloučil s Českým pohárem v osmifinále, když Vítkovicím podlehl 2:12.

Pohár ČF, 7. kolo, čt 7.12.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
1. SC TEMPISH Vítkovice
2:12
0:5, 1:5, 1:2

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:12

branky: 33. Petr Kopecký, 55. Lukáš Kubíček - 6. Matyáš Šindler, 11. Martin Gattnar, 13. Adam Palčinský, 14. Lukáš Hájek, 18. Matyáš Šindler, 22. Rostislav Gattnar, 23. Adam Zubek, 28. David Slončík, 39. Lukáš Hájek, 40. Rostislav Gattnar, 44. Lukáš Hájek, 52. Jan Šebesta; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 32 - Lukáš Souček 9; po třetinách: 0:5, 1:5, 1:2

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Pujin, Kohút - Kubíček, Sovják, Kopecký, Javořík, Horák - Gál, Vykopal, Šeďa, Hrtus, Hrabica, Brázdil, Stránský, Štourač A., Kokeš, Procházka
1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček, Jasiok - Hubálek, Šebesta, Hatala, Kaleta - Pažák, Zubek, Hájek, Palčinský, Gattnar R., Šmíd, Šindler, Fukala, Slončík, Gattnar M., Kaleta, Szemta

Do zápasu proti lídrovi superligy jsme nastoupili bez několika opor, v bráně dostal šanci junior Pujin. Hosté přijeli v nejsilnějším složení a nerozhodný stav jsme drželi do 6. minuty, kdy otevřel skóre Šindler, který také uzavřel gólový účet úvodní třetiny - 0:5.

Také v prostřední části jsme inkasovali pětkrát, poprvé jsme se trefili ve 33. minutě zásluhou oslavence Kopeckého, který snižoval na 1:8. V třetím dějství se utkání už jen dohrávalo, poslední branku zaznamenal Kubíček.

Už v neděli od 18 hodin hostíme v posledním domácím ligovém duelu roku Plzeň.