Panteři zakončili pohárovou skupinu jasnou výhrou nad Troopers Brno

Týden před startem prvoligové sezony A-tým Goldea Panthers Otrokovice uzavřel svoje působení ve skupině vrcholové části Českého poháru. Na Štěrkovišti porazil Troopers Brno 12:4 a do další fáze půjde ze druhého místa. Do té se zapojí až v 5. kole mezi posledními 32 účastníky.

Pohár ČF, 2. kolo, čt 29.8.2024, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
Orel Troopers Telnice
12:4
3:1, 5:2, 4:1

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - TROOPERS 12:4

branky: 1. Vlastimil Červenka, 4. Ladislav Gál, 13. Ladislav Gál, 24. Ladislav Gál, 29. Vlastimil Červenka, 34. František Vykopal, 35. Vít Máček, 37. Ladislav Gál, 48. Vlastimil Červenka, 52. Vladislav Šeďa, 57. Tadeáš Stránský, 59. Ladislav Gál - 7. Matyáš Zouhar, 35. Zdenek Jirásek, 38. Tadeáš Jelínek, 49. Kryštof Lažek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 12 - Filip Dvořák 21; po třetinách: 3:1, 5:2, 4:1

Sestřih zápasu:

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Pujin, Buršík - Kelemen, Kubíček, Kopecký, Javořík, Sovják, Procházka - Blažek, Stránský, Haša, Štourač, Šeďa, Balner, Máček, Odstrčil, Gál, Jiříček, Vykopal, Červenka
Orel Troopers Telnice: Dvořák - Kramář, Jedlička, Makyča, Jirásek - Karásek, Potáček, Voltner, Lažek, Jirásek, Zouhar, Černovický, Plas, Jelínek, Paulík, Tyršar, Poláček

Zápas proti soupeři z národní ligy měl od začátku jednoznačný průběh. Skóre otevřel už po 34 vteřinách Červenka po souhře s Vykopalem. V čase 23:12 zkompletoval hattrick kapitán Gál, o prvních šest branek se postarala elitní lajna.

V závěrečné třetině dostali šanci i junioři, do střelecké listiny se zapsali Šeďa se Stránským. Poslední slovo ale měl Gál, který zaznamenal celkem pět branek.

Příští zápas už odehrajeme v první lize v neděli, kdy budeme od 17.30 hodin hostit Znojmo.