Otrokovičtí hráči zakončili anglický týden domácí porážkou od Bohemians.

Livesport Superliga , 23. kolo, ne 14.2.2021, MSH Otrokovice
Bohemians
3:8
1:1, 1:3, 1:4

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 3:8

branky: 3. Petr Koláčný, 29. Filip Hrabal, 49. Marek Zapletal - 10. Matěj Pěnička, 24. Michal Vojtíšek, 31. Matyáš Krebner, 33. Ivan Tomčo, 43. Jakub Šárka, 46. Jakub Šárka, 52. Patrik Šebek, 53. Ivan Tomčo; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2 + Michal Jedlička OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kevin Majrich 14 - Jakub Zavřel 12; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:4;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Vorálek) - Koláčný, Szweda, Nagy, Hrabal, Šmajda, Hájek, Pšenčík - Červenka, Vykopal, Nehila, Petřík, Gál, Sovják, Zapletal, Lapinš, Hrtús, Štourač, Javořík
Bohemians: Zavřel (Michajlovič) - Zezulka, Dobisík, Kuncman, Kawulok, Růžek - Šebek, Krebner, Forman.M, Vojtíšek, Buršík, Tomčo, Pěnička, Punčochář, Forman.F, Šárka, Krbec

Utkání přitom začali Panteři nadějně, Koláčný ve 3. minutě překvapil soupeřova brankáře střelou z dálky. Hosté stihli do přestávky srovnat, úvodní třetina však byla vyrovnaná a dávala naději na zlomení černé série.

Zápas se začal lámat v půlce prostřední třetiny, když Hrabal srovnal na 2:2 po dlouhém pasu Michala Nagye. Hosté pak odskočili do druhé pauzy na rozdíl dvou gólů a když při vstupu do poslední části přidali pátou branku, Panterům došel elán a Zapletal už jen korigoval.

Hosté si pak za rozhodnutého stavu zbytečně pokazili dojem ze svého vystoupení v Otrokovicích. Trenér Bohemians Michal Jedličky dostal za protesty osobní desetiminutový trest.

Do konce základní části odehrají Panteři už jen tři zápasy, nejbližší v neděli na Chodově.