Proti Black Angels berou Panteři pouze bod

Častá vyloučení v závěrečné části utkání stála otrokovické hráče větší bodový zisk.

Livesport Superliga , 12. kolo, ne 6.12.2020, MSH Otrokovice
Black Angels
4:5p
1:2, 2:0, 1:2 - 0:1

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - BLACK ANGELS 4:5p

branky: 15. František Vykopal, 28. Martin Szweda, 32. Filip Hrabal, 46. František Vykopal - 5. Vojtěch Novotný, 6. Tomáš Hanák, 41. Jakub Hromada, 56. Jan Pícha, 62. Jakub Renčín; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 6:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Kevin Majrich 16 - Daniel Körber 17; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:2, 0:1;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Raška) - Nagy, Medek, Petřík, Kvapil, Pšenčík - Červenka, Vykopal, Hrabal, Jurčík, Grlický, Hronek, Gál, Szweda, Štourač, Hrtús, Nehila
Black Angels: Körber (Matiaášek) - Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha, Hromada, Bouček - Boček.M, Fryš, Denemark, Novotný, Burian, Nachtman, Neklan, Hněvkovský, Hanák.R, Hanák.T, Renčín

Sahali po druhém vítězství sezony, nakonec se museli spokojit pouze s jedním bodem. Áčko Panterů podlehlo doma Black Angels 4:5 v prodloužení, přestože ještě pět minut před koncem vedlo.

Stejně jako v sobotním duelu proti Spartě zaspali Panteři i úvod nedělního zápasu a v 6. minutě prohrávali 0:2. Černí andělé se prosadili z dorážek, které jsou dlouhodobou slabinou našeho mužstva. Ještě do první pauzy, ale Panteři snížili díky přesilovkové trefě Vykopala a v povedené prostřední části skóre zaslouženě obrátili. Přečíslení využili Szweda s Hrabalem.

Těsný náskok jim vydržel do 41. minuty, kdy se nechal brankář Majrich zaskočit lehkou střelou z dálky. Vedení vrátil Panterům v přesilovce znovu Vykopal, jenže pak se nechali Panteři čtyřikrát vyloučit a v jednom z řady oslabení nakonec vítězství v normální hrací době ztratili. Mužstvu nevyšlo ani prodloužení, po ztrátě míčku uprostřed hřiště hosté zužitkovali přečíslení dvou na jednoho.

Slabou náplastí pro Pantery bylo, že i jeden bod jim pomohl z předposledního místa Superligové tabulky, kam díky lepšímu skóre odsunuli svého příštího soupeře. S Hattrickem Brno se střetnou v sobotu od 17 hodin.