Rekordní superligová prohra Panterů ve Střešovicích, od lídra dostali 23 gólů

Áčko PSG Panthers Otrokovice bude hrát play-down o udržení superligy. Poslední zbytky nadějí na postup do předkola play-off ztratilo ve Střešovicích, kde podlehlo 2:23. Z 284 utkání, které jsme odehráli v základní části soutěže, je to vůbec nejvyšší prohra.

Livesport Superliga, 24. kolo, ne 12.2.2023, Sportovní centrum Řepy
Tatran Teka Střešovice
23:2
5:0, 7:0, 11:2

Tatran Střešovice - PSG PANTHERS OTROKOVICE 23:2

branky: 1. Matěj Havlas, 6. Martin Mühlfait, 10. David Šimek, 12. Matěj Havlas, 16. Martin Šindelář, 23. Pavel Sládeček, 25. Marek Beneš, 28. Ondřej Sádlo, 31. Ondřej Němeček, 31. Petr Brautferger, 33. Matěj Havlas, 38. Milan Meliš, 42. Martin Šindelář, 43. Jonáš Kreysa, 45. David Šimek, 46. Adam Tlapák, 47. Ondřej Sádlo, 49. Marek Beneš, 51. David Šimek, 54. Martin Šindelář, 55. Jonáš Kreysa, 57. Matěj Havlas, 59. Martin Čermák - 48. Marek Zapletal, 53. Peter Nehila; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 13 - Adam Kohút 14, Alexandr Pujin 3; po třetinách: 5:0, 7:0, 11:2

Tatran Teka Střešovice: Kříž, Jurco - Němeček, Meliš, Sládeček, Mühlfait - Beneš, Havlas, Sádlo, Vavroušek, Šimek, Brautferger, Šindelář, Tlapák, Čermák, Kreysa, Piskáček
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Horák - Grlický, Kelemen, Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Jurčík, Zouhar, Šťourač

První gól jsme v hale lídra superligy dostali už po 29 vteřinách a první třetinu prohráli 0:5, ve druhé jsme inkasovali 7 branek. Za stavu 0:12 jsme vystřídali brankáře, příval do naší sítě se tím ale nezastavil. Závěrečnou periodu jsme prohráli 2:11, o dva naše čestné úspěchy se postarali Zapletal s Nehilou.

Předposlední utkání základní části odehrajeme příští úterý doma s Českou Lípou v Městské sportovní hale v přímém přenosu stanice ČT sport od 17:10 hodin.