Špatný výkon, zasloužená prohra v Pardubicích

Hráči Otrokovic po katastrofální první třetině zaslouženě prohráli v Pardubicích.

Livesport Superliga , 22. kolo, so 30.1.2021, SH Dašická Pardubice
Pardubice
7:2
5:2, 1:0, 1:0

SOKOLI Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:2

branky: 4. Jan Savický, 7. Adam Šmíd, 10. Ivo Teichman, 15. Ivo Teichman, 16. Adam Šmíd, 29. Václav Oubrecht, 56. Michal Smola - 9. František Vykopal, 14. Michal Nagy; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Haleš 16 - Kevin Majrich 13; po třetinách: 5:2, 1:0, 1:0;

Pardubice: Majrich (Vorálek) - Nagy, Koláčný, Šmajda, Szweda, Rudzitis, Vilmanis - Vykopal, Petřík, Sovják, Zapletal, Lapinš, Hrabal, Hrtús, Červenka, Nehila, Javořík, Štourač, Kvapil
PANTHERS OTROKOVICE B: Haleš (Denemark) - Oubrecht, Kaluža, Slabý, Klein, Lehký, Prix - Kučera, Teichman, Pakosta, Velc, Šmíd, Savický, Petržela, Rusin, Smola, Žáček, Černý, Formánek

Panterům se na východě Čech nepovedl vstup do utkání a už v 7. minutě prohrávali 0:2. Domácí z  nejprve otevřeli otevřeli skóre z dorážky, vzápětí navýšili v přesilové hře. Panterům se pak povedlo dvakrát snížit na rozdíl jedné branky, trefili se Vykopal a Michal Nagy. Jenže ještě do první pauzy předvedla obrana hostů 2 hrubé chyby a Pardubice vždy mířily pokaždé do odkryté brány.

Ve zbytku utkání už přibývala především vyloučení, na dvouminutové tresty skončil duel nerozhodně 5:5. Góly padly jen dva a oba do otrokovické sítě, jeden Panteři inkasovali při vlastní přesilovce. Domácí ještě nevyužili trestné střílení. Na porážce Otrokovic to ale nic nezměnilo.