Junioři odehráli kvalifikaci

Tým juniorů PANTHERS OTROKOVICE stihl před přerušením soutěží odehrát celou kvalifikaci. Mezi nejlepších 12 týmu bohužel nepostoupil.

Družstvo, kde nastupují převážně hráči ročníku 2002 - 2004, se pod vedením nového trenérského dua Karla Ťopka a Lukáše Bibra před samotným začátkem ligy v rámci letní přípravy zúčastnilo přípravného turnaje v Olomouci, kde po nájezdech skončilo ve čtvrtfinále. 

Hned další víkend (12. - 13. 9. 2020) už vstoupili naši hráči do kvalifikace. První ostrý zápas je čekal v Brně. Los byl totiž celkem jednoznačný, postupně se utkat s brněnskými týmy Hattrick, Bulldogs a Gullivers. Vždy jednou doma a jednou na půdě soupeře. 

První víkend byl po herní stránce uspokojivý, bohužel malé detaily a nekoncentrovanost vedla k tomu, že oba zápasy skončily, jak proti Hattricku tak proti Gullivers, prohrou. Další víkend bylo potřeba bodovat, proto bylo o motivaci postaráno. V infarktovém zápase na horké půdě Bulldogs Brno rozhodla dvě vteřiny před koncem otrokovická posila a odchovanec Uherského Brodu Martin Ležatka. Hned druhý den však přišla studená sprcha a po vysoké prohře s Hattrickem nebyla nálada nikterak veselá. Poslední hrací víkend rozprášil naděje na postup hned v sobotu, kdy ani napodruhé nedokázali otrokovičtí borci zdolat brněnské Gullivers. Do nedělního utkání se tak šlo s čistou hlavou a snahou o prolomení mizerné statistiky na domácí hale, kdy výhru za tři body pamatovali jen nejvěrnější fanoušci a pamětníci. Tým předvedl jeden z nejlepších výkonů a zaslouženě slavil výhru nad Bulldogs Brno. Bohužel tabulková matematika byla neúprosná, a i přes dvě výhry nad brněnskými Bulldogs skončil tým PANTHERS OTROKOVICE v kvalifikační skupině na 4. místě a bude se muset probojovat výše přes CE ligu, kde ho čeká derby se Zlín Lions nebo daleký výjezd do Rtyně v Podkrkonoší. 

Tým se od začátku potýkal se zraněními nebo nařízenými karanténami a trenéři museli na každé utkání měnit sestavu. Důkazem je, že jen pětice hráčů  (Jan Vorálek, Martin Ležatka, Daniel Řezáč, Ondřej Malý a Milan Sousedík) nastoupila do všech šesti utkání. Přesto výkony a nasazení hráčů ( až na domácí zápas s Hattrickem ) zaslouží pochvalu a snad se tento trend udrží i v dalším pokračování sezóny, jakmile se opět rozjede. Cíl zůstává stále stejný, pracovat a připravit se na play off, kde se tým bude chtít dostat co nejdále. 


Přehled zápasů kvalifikace:


1. kolo: FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. PANTHERS OTROKOVICE 5:2

2. kolo: PANTHERS OTROKOVICE vs. Sokol Brno I EMCOCase Gullivers 4:6

3. kolo: Bulldogs Brno vs. PANTHERS OTROKOVICE 7:8

4. kolo: PANTHERS OTROKOVICE vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1:7           

5. kolo: Sokol Brno I EMCOCase Gullivers vs. PANTHERS OTROKOVICE 8:3

6. kolo: PANTHERS OTROKOVICE vs. Bulldogs Brno 10:4                  


Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři