Panteři budou usilovat o první vítězství sezony doma proti mistrovi

Po třech jednogólových porážkách v řadě přivítají Panteři ve 4. kole superligy mistra z Mladé Boleslavi, sobotní duel začne v hale na Štěrkovišti v 18 hodin.

A-týmu vstup do sezony nevyšel, se ziskem jediného bodu je v soutěži dvanáctý. Problém jsou prostřední třetiny, Panteři je prohráli 2:12! V ofenzívě se může trenér Karel Ševčík opřít o Ronalda Gašparíka (4+4) s Matějem Kostkou (3+2), s 22 inkasovanými góly ale mají Otrokovice druhou nejhorší obranu.

Mladou Boleslav čeká v Otrokovicích první venkovní zápas, doma porazila Black Angels 6:4 a Českou Lípu 10:6, mezitím v repríze Superfinále podlehla Střešovicím 3:4. Po zisku čtvrtého mistrovského titulu z posledních pěti sezon došlo v kádru k minimu změn, o to významnější ale byly.

Po devíti letech opustil Boleslav historicky nejproduktivnější hráč superligy Jíří Curney. Středočeši místo něj přivedli z Ostravy Michala Sládka, hodně si slibují také od Matyáše Krebnera, který se vrátil do Česka po angažmá ve Švýcarsku.

Bilance Panterů ve vzájemných zápasech je nepříznivá, Boleslavi podlehli ve 12 duelech po sobě, doma je z 11 utkání porazili jen dvakrát.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy