Virózou oslabení Panteři dostali doma od mistra tucet branek

I po čtvrtém kole superligy zůstává A-tým PSG Panthers Otrokovice bez vítězství. Virózou oslabený tým doma podlehl úřadujícímu mistrovi z Mladé Boleslavi vysoko 1:12.

Livesport Superliga, 4. kolo, so 24.9.2022, SH Štěrkoviště Otrokovice
Florbal MB
1:12
1:2, 0:5, 0:5

PSG PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:12

branky: 18. Jakub Grich - 14. Patrik Suchánek, 19. Milan Tomašík, 25. Jakub Bína, 27. Milan Tomašík, 33. Michal Sládek, 34. Matěj Pěnička, 38. Jan Natov, 47. Patrik Suchánek, 49. Martin Tokoš, 52. Jakub Bína, 57. Filip Zakonov, 60. Jan Natov; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 124; zásahy brankářů: Miroslav Steiger -12 - Dominik Hanuš -1; po třetinách: 1:2, 0:5, 0:5

PANTEŘI: Steiger (Kubíček M.) - Horák, Sovják, Kelemen, Kubíček L., Kopecký, Šefčík - Hrabal, Červenka, Gašparík, Vykopal, Kostka, Jurčík, Grich, Krčma, Procházka, Brázdil, Štourač
Florbal MB: Hanuš (Bauer) - Suchánek, Seibert, Gruber, Zakonov, Krebner - Tomašík, Chroust, Bína, Tokoš, Beneš, Koláčný, Zoufalý, Pěnička, Sládek, Natov

Panteři nastoupili bez čtveřice indisponovaných hráčů (Grlický, Medek, Halama, Nehila) a s favoritem drželi krok jen úvodní třetinu, kterou prohráli 1:2. Na vyrovnání Gricha odpověděli hosté za 46 vteřin a od prostřední části se začala projevovat jejich převaha i na skóre, které narostlo až na dvouciferný rozdíl.

Panteři odehráli prakticky celý zápas jen na dvě pětky, v závěru dostali šanci mladíci Šefčík, Štourač a Kopecký.

Další úterý startují Panteři svou účast v Poháru Českého florbalu, kde v rámci pátého kola se v Kopřivnici střetnou s místními Vikingy.

Následující superligový duel odehrají v pátek 7. října na Chodově, v neděli pak hostí nováčka z Karlových Varů.