První třetina stála Pantery lepší výsledek

Panteři nezvládli 1. polovinu utkání a na Spartě nakonec padli 8:3.

Livesport Superliga , 1. kolo, so 13.2.2021, UNYP Arena
Sparta
8:3
3:0, 2:1, 3:2

ACEMA Sparta Praha - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 8:3

branky: 13. Marek Zouzal, 16. Lukáš Ujhelyi, 17. Mikuláš Krbec, 31. Matěj Čermák, 38. Michal Zeman, 52. Dominik Beneš, 55. Dominik Beneš, 60. Milan Garčar - 34. František Vykopal, 51. Petr Koláčný, 56. Martin Szweda; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Patrik Zítka 14 - Kevin Majrich 23; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:2;

Sparta: Zítka (Beneš) - Garčar, Křenek, Marvánek, Bartoš, Zeman, Dolejš, Pruner - Kolsrtunk, Juha, Ujhelyi, Zozal, Beneš, Kozák, Pažák, Čermák, Kareš, Krbec, Hurt,
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Kubíček) - Koláčný, Szweda, Pšenčík, Hájek, Šmajda, Kvapil - Červenka, Vykopal, Nehila, Hrabal, Zapletal, Štourač, Javořík, Lapinš, Hrtús, Gál

Áčko Panterů na výsledkový progres z domácích zápasů proti favoritům venku nenavázali. V hale pražské Sparty podlehlo 3:8. O zlomení černé série porážek se tým pokusí dnes doma proti Bohemians od 18 hodin.

Panterům se nepovedl vstup do utkání, v úvodní třetině byli pasivní, na střely na branku ji prohráli 3:16 a na góly 0:3. Panteři drželi čisté konto až do konce 13. minuty, pak ale v rozmezí 194 vteřin třikrát zbytečně inkasovali.

Od prostřední třetině se Panteři zvedli a výsledkem byla povedená rána Vykopala, který snižoval na 1:4. Sparta si ale hlídala vedení, i díky chybám v rozehrávce a střelecké impotenci hostů.

Třetí perioda se za Pantery prosadili Koláčný se Szwedou, ale to na konečném výsledku již nemohlo nic změnit.