V sobotu na Spartu, v neděli doma s Bohemians

Anglický týden pro Pantery pokračuje v sobotu na Spartě a zakončení je čeká v neděli doma s Bohemians.

Tým Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE pokračuje v anglickém týdnu. Po volném víkendu odehrají svěřenci Karla Ťopka během 5 dnů 3 utkání. První zápas již mají za sebou, v domácím prostředí nestačili Panteři na favorizované Vítkovice a po boji podlehli 5:7. Náročný program pro otrokovické florbalisty pokračuje sobotní dohrávkou 1. kola Livesport Superligy proti Spartě a v neděli svůj trojboj zakončí soubojem s FbŠ Bohemians.

ACEMA Sparta Praha vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Vzájemné utkání hrané na začátku prosince v otrokovické hale mělo jednoznačný průběh. Bohužel pro domácí ve prospěch hostující Sparty. Pražský tým si během 1. a 2 třetiny vytvořil rozhodující náskok, když po chybách domácí obrany odskočil až na 5:0. Panteři už stihli jen v závěru korigovat na konečných 1:5. Sparta v posledních letech patří mezi top týmy v Superlize a dokazuje to i letos. Aktuálně se sice nachází na 6. místě, ale má o 1-2 zápasy méně, než přímí konkurenti v boji o top 4. Hlavní trenér Ondřej Kašpárek má široký a kvalitní kádr. Hlavním tahounem ofenzívy se stal, loni ještě hráč Chodova, Mikuláš Krbec, kterého zdatně doplňuje slovenský internacionál Lukáš Ujhelyj. Sparťanskému brankovišti už dlouhé roky panuje Martin Beneš. Defenzívě šéfuje kapitán týmu Milan Garčar a další veterán Radim Křenek. Sparta získala v 19 utkáních 39 bodů.

Panteři se pod vedením nedávno jmenovaného trenéra Karla Ťopka připravují na play down. Zatím po změně na postu hlavního trenéra odehráli 4 utkání. Po syrové prohře v Liberci, přišel výbuch v Pardubicích. Poté následovaly dva solidní a odvážné výkony, které však na silný Chodov a Vítkovice nakonec nestačily. „Jsme realisti, play off nebo první desítku jsme ztratili v zápasech s týmy ze spodní části tabulky. Do každého zápasu půjdeme na maximum, ale než výsledek je pro nás důležitější předvedený výkon. Chceme vše vyladit na play down a tam zachránit sezónu“, okomentoval závěr základní části Ťopek. 

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. FbŠ Bohemians 

Už v září se odehrálo první střetnutí mezi Pantery a klokany. Hrálo se v hale na Vinohradech, kde od této sezóny hraje tým Bohemians své domácí zápasy. Nejdříve měli utkání pod kontrolou klokani a dostali se až do vedení 4:1. Poté převzali otěže Panteři a v 48. minutě svítilo na světelné tabuli skóre 4:4. Avšak dvě sporné vyloučení Otrokovic dokázala Bohemka využít a opět odskočit. Nakonec 8:4 pro domácí. Tým novopečeného tatínka a trenérského bouřliváka Michala Jedličky letos útočí na přední příčky. V závěru základní části bude bojovat o udržení mezi top 4. Ofenzívu táhne ještě junior Filip Forman, hned po něm se pražský tým spoléhá na dalšího juniora Matěje Pěničku, kterého doplňuje taky stále ještě mladý Matyáš Krebner. Talentovaných mladíků najdeme na soupisce vícero. V defenzívě se sází na zkušenosti Vojtěcha Zezulky nebo Lukáče Kuncmana. Brankoviště obsadil po svém letním přestupu Radovan Michajlovič. Dlouholetou ikonu a budoucího člena síně slávy otrokovických Panterů, kterému nikdo neřekne jinak než Pacin, tak čeká návrat domů poprvé v dresu hostujícího týmu. Tým FbŠ Bohemians ve 22 utkáních získal 41 bodů. 

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy