Panteři začali odvetnou část porážkou v Ostravě

Už na sedm bodů narostla ztráta A-týmu PSG Panthers na postup do superligového předkola play off. V přímém souboji o desítku podlehl v Ostravě 4:8.

Livesport Superliga, 14. kolo, so 10.12.2022, ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Ostrava
8:4
1:1, 4:2, 3:1

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - PSG PANTHERS OTROKOVICE 8:4

branky: 19. Šimon Kuczera, 21. Daniel Chatrný, 25. Lukáš Pešat, 26. Adam Mikoláš, 32. Marek Bräuer, 46. Marek Bräuer, 51. Šimon Kuczera, 60. Marek Bräuer - 13. Tomáš Sovják, 35. Martin Grlický, 38. Daniel Minich, 42. František Vykopal; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Jan Binder -4 - Adam Kohút -7; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:1

Sestřih zápasu:

FBC ČPP Ostrava: Binder, Klinka - Šulc, Choma, Jakubec, Šubert, Barabáš, Němec - Soukup, Herblich, Mikoláš, Gál, Daniš, Chatrný, Kuczera, Pešat, Bräuer, Marčoň, Sedláček
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Šefčík, Hrabal - Grlický, Kelemen, Krčma, Minich, Nehila, Halama, Grich, Vykopal

První utkání odvetné části jsme začali nadějně poté, co se Sovják trefil v přesilovce. Ostrava ale do přestávky srovnala z dorážky pět vteřin po návratu vyloučeného Grlického.

Start do prostředí třetiny nám vůbec nevyšel, Ostrava odskočila čtyřmi góly v rozmezí 11 minut, Kohút přitom třikrát inkasoval po laciných a nevynucených ztrátách.

Na přelomu prostřední a závěrečné periody jsme se dostali do kontaktu, Grlický skóroval z otočky, pak se prosadil tečí Minich a ze sóla Vykopal.

Pak už ale střílel góly jen nejproduktivnější hráč domácích Bräuer, který zatížil naše konto celkem čtyřmi zásahy.

V tabulce jsme zůstali předposlední, další zápas odehrajeme v pátek doma s Královskými Vinohrady od 18 hodin.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!