Panteři klíčový zápas o předkolo v Liberci prohráli

Šest kol před koncem základní častí superligy je naděje A-týmu PSG Panthers Otrokovice na postup do předkola už jen minimální. V duelu o desítku prohrál v Liberci 7:9 a jeho manko na 12. místě narostlo na 8 bodů.

Livesport Superliga, 20. kolo, ne 22.1.2023, SH Dukla Liberec
Liberec
9:7
2:2, 3:2, 4:3

FBC Liberec - PSG PANTHERS OTROKOVICE 9:7

branky: 7. Jakub Mádlo, 12. Vojtěch Wiener, 33. Vojtěch Janeček, 36. Jakub Faksa, 39. Tomáš Dlesk, 52. Vojtěch Wiener, 57. Jakub Kárník, 59. Jakub Kárník, 60. Vojtěch Wiener - 12. Filip Hrabal, 20. Tomáš Sovják, 24. Tomáš Sovják, 32. František Vykopal, 49. Vojtěch Janeček, 51. Jakub Grich, 55. Filip Hrabal; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniel Műck 17 - Adam Kohút 21; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:3

Liberec: Mück, Chlad - Pařízek, Janeček, Kárník, Bitman, Dlesk - Wiener, Mádlo, Stránksý, Faksa, Ferdan, Balatka, Václavík, Baudisch, Světlík, Šoltys, Horník, Dolejš
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Horák, Kubíček - Grlický, Kelemen, Grich, Hrabal, Vykopal, Nehila, Zapletal, Jurčík, Minich, Zouhar

Divoký zápas pod Ještědem nabídl 16 branek, oba celky se přitom pravidelně střídaly ve vedení. Skóre otevřel Liberec, v půlce zápasu jsme vedli 4:2, před závěrečnou třetinou jsme ale zase prohrávali 4:5.

V závěrečné periodě jsme otočili na 6:5 a po trefě Hrabala v čase 54:55 vedli 7:6. Jenže stejně jako v prvním vzájemném duelu nám finiš nevyšel. Na Štěrkovišti jsme prohráli v prodloužení, přestože jsme minutu před koncem drželi náskok dvou branek. V Liberci jsme bohužel inkasovali v posledních 190 vteřinách třikrát a i přes snahu se nám v power play vyrovnat nepodařilo.

Příští utkání odehrajeme v pátek doma proti Pardubicím od 18 hodin na Štěrkovišti.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!