Áčko Panterů padlo v Ústí nad Labem a prohrálo popáté za sebou

Víkendový dvojzápas A-týmu Goldea Panthers Otrokovice nevyšel. Po domácí porážce v nájezdech s Hradcem Králové podlehl 3:5 v Ústí nad Labem a prohrál páté utkání v černé sérii nezdarů. V tabulce jsme sice zůstali čtvrtí, ale už jen s bodovým náskokem před Znojmem.

1. Liga, 17. kolo, ne 3.12.2023, SC SLUNETA Ústí n/L
Florbal Ústí
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
5:3
2:1, 1:1, 2:1

Florbal Ústí - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 5:3

branky: 1. Marek Kadlec, 10. Martin Horn, 34. Radek Kužel, 45. Jan Vondruška, 51. Marek Kadlec - 18. František Vykopal, 24. Ladislav Gál, 49. Lukáš Täuber; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 216; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 10 - Adam Kohút 14; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1

Florbal Ústí: Hrabě, Pražák - Dobosz, Tauber, Esterka, Pavelka, Polák, Tůma - Kužel, Zeman, Kadlec, Kolstrunk, Semerád, Horn, Fuchsig, Hubka, Vondruška, Peška, Novák
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Javořík, Kopecký - Gál, Vykopal, Hrtús, Ležatka M., Ležatka D., Štourač J., Štourač A., Kelemen, Šeďa

Nedělní duel na severu Čech jsme začali špatně, už po 14 vteřinách jsme prohrávali 0:1 a v 10. minutě 0:2. Góly Vykopala s Gálem jsme se do zápasu vrátili, jenže jsme doplatili na nedisciplinovanost. V zápase jsme inkasovali třikrát v oslabení. Díky vlastní brance soupeře jsme se ještě jednou dostali do kontaktu, laciným gólem po dalekonosném nahození před bránu jsme se ale připravili o šanci bodovat.

Tento týden čekají áčko Panterů dva domácí duely. Po čtvrteční osmifinálové pohárové vsuvce proti superligovým Vítkovicím se v neděli střetneme v lize s Plzní.