Áčko Panterů prohrálo u předposledního, kleslo na čtvrté místo

A-tým Goldea Panthers Otrokovice nezastavil sérii nezdarů ani v hale Čelákovic, které byly před vzájemným zápase předposlední. Porážka 5:7 byla čtvrtou z posledních pěti kol a tým srazila z čela prvoligové tabulky na čtvrté místo.

1. Liga, 15. kolo, so 25.11.2023, MSH Mladá Boleslav
ASK Orka Čelákovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
7:5
1:1, 2:1, 4:3

ASK Orka Čelákovice - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 7:5

branky: 8. Adam Zoubek, 25. Vojtěch Strnad, 38. Jakub Doutnáč, 45. Jakub Čáp, 47. Radim Fořt, 51. Ondřej Špalek, 56. Jakub Čáp - 5. Ladislav Gál, 35. František Vykopal, 49. Michal Hrabica, 54. František Vykopal, 58. František Vykopal; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 16 - Alexandr Pujin 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:3

Sestřih zápasu:

ASK Orka Čelákovice: Žáček, Zetek - Jakob, Fořt, Gott, Sedlák, Verner, Bárta - Špalek, Němeček P., Němeček M., Doutnáč, Zoubek, Strnad, Richtr, Čech, Korych
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Kelemen, Hrtús - Červenka, Gál, Vykopal, Ležatka M., Ležatka D., Štourač J., Hrabica, Procházka, Kokeš

V Mladé Boleslavi, kde mají Čelákovice domácí prostředí, jsme nastoupili bez nemocné brankářské jedničky Kohúta. Junior Pujin držel čisté konto do 8. minuty, kdy domácí odpověděli na úvodní gól Vykopala. To bylo také poprvé a naposledy, kdy jsme v utkání vedli.

Čelákovice se ve 47. minutě dostali do náskoku 5:2, my jsem už jen korigovali díky trefám Vykopala, který zaznamenal čtyři branky a asistencí se podílel i na brance Hrabici.

Po pátečním domácím duelu s Hradcem Králové jedeme v neděli do Ústí nad Labem.