Panteři čtvrté vítězství v řadě nepřidali, doma podlehli Bohemians

Hráči Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Otrokovice podlehli na svém hřišti Bohemians a klesli na 6. místo.

Superliga 2019/2020, 17. kolo, ne 15.12.2019, Městská hala Otrokovice
Bohemians
2:7
0:1, 2:2, 0:4

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 2:7

branky: 24. Ladislav Gál, 28. Lukáš Pešat - 5. Jakub Buršík, 23. Mikuláš Forman, 24. Patrik Šebek, 46. Jakub Buršík, 50. Filip Forman, 57. Filip Forman, 58. Jakub Buršík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 274; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič ? - Michal Kotouček ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:4;

Sestřih branek:

PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič (Majrich) - Nagy, Kostka, Zimmer, Szweda, Petřík, Pšenčík - Pešat, Nehila, Gál, Hrabal, Volek, Kvapil, Vykopal, Červenka, Jurčík, Koláčný
Bohemians: Kotouček (Zavřel) - Zezulka, Čihák, Kuncman, Cabejšek, Ďopan, Vojtíšek - Šebek, Dobisík, Krebner, Folauf, Forman, Kopecký, Buršík, Šarka

Předposlední domácí zápas kalendářního roku Panterům nevyšel. V přímém souboji o páté místo superligy prohráli s Bohemians Praha 2:7, a nenavázali tak na předchozí tři vítězství.

Nedělní duel se od začátku vyvíjel v neprospěch Otrokovic, které poprvé inkasovaly v 5. minutě a od té doby už jen prohrávaly. V prostřední třetině se díky gólům Gála a Pešata dvakrát dotáhly na rozdíl branky, jenže to bylo z jejich strany všechno.
Zatímco před týdnem v závěrečné části dali Panteři Královským Vinohradům šest gólů a skóre otočili, tentokrát se v ofenzívě trápili a navíc inkasovali další čtyři branky. Výsledkem tak byla nejvyšší domácí porážky sezony.
Odčinit ji můžou Panteři ještě před Vánocemi, po pátečním výjezdu do Střešovic budou v neděli hostit poslední Pardubice.

Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: V dnešním utkání se nám nepovedlo to, co jsme chtěli. Být aktivní na míčku a využívat šance. To se nepovedlo. Prohrávali jsme osobní souboje a byli jsme málo nebezpeční. Musíme se teď připravit na další dva zápasy. Děkujeme divákům za podporu a soupeři gratulujeme.

Komentář trenéra hostů Martina Formana: Opatrná první třetina, nedůsledná druhá a ve třetí jsme trefili šance. Jsme velmi rádi za cenné vítězství v Otrokovicích. Za necelých 21 hodin se těšíme doma na Spartě. Děkujeme soupeři za utkání.

Další domácí zápas odehrají Panteři v neděli 22. 12. 2019 od 18:00 proti Sokolům Pardubice.