Panteři padli ve Znojmě, porážku mohou napravit hned doma s Kladnem

A-tým Goldea Panthers Otrokovice nevyužil zaváhání svých konkurentů ve svátečním pátečním kole a po porážce 4:6 ve Znojmě klesl na třetí místo prvoligové tabulky. Už v neděli bude od 18 hodin hostit v hale na Štěrkovišti kladenské Kanonýry.

1. Liga, 13. kolo, pá 17.11.2023, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
6:4
2:1, 3:3, 1:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:4

branky: 16. František Blažek, 20. František Blažek, 26. Martin Vavřina, 31. Tomáš Kucharič, 34. Petr Mašek, 55. Martin Ďuriška - 1. František Vykopal, 25. Ladislav Gál, 27. Vlastimil Červenka, 37. David Ležatka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 224; zásahy brankářů: Adam Lysák 12 - Adam Kohút 10; po třetinách: 2:1, 3:3, 1:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Lysák - Sedláček, Vlček, Přibil, Gerža, Ďuriška, Bajko - Světlík, Mašek, Novák, Vavřina, Kucharič, Blažek, Marušík, Šťastník, Bauer, Rýznar
Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Kelemen, Javořík - Červenka, Gál, Vykopal, Ležatka M., Ležatka D., Štourač J., Hrabica, Hrtús, Šeďa, Brázdil, Horák, Štourač A.

Panteři věděli, že když vyhrají, vrátí se do čela soutěže. Už ve 30. vteřině otevřel skóre Vykopal, to však bylo naposledy, kdy jsme vedli. Ještě do první přestávky Znojmo skóre otočilo, druhý gól jsme dostali 15 vteřin před pauzou.

V prostřední třetině jsme dvakrát srovnali díky Gálovi s Červenkou, za stavu 3:3 se zápas lámal. Při naší přesilovce jsme chybovali, po faulu Červenky se počet hráčů na palubovce srovnal a domácí udeřili z následné standardky.

Znojmo vzápětí odskočilo na rozdíl dvou branek, David Ležatka ještě korigoval z přesilovky, to však bylo z naší strany vše. V závěrečné periodě jsme se už neprosadili, naopak Kohút ještě jednou kapituloval a ve Znojmě jsme tak prohráli druhý z posledních tří zápasů.