Panteři ztratili formu. S Kladnem doma prohráli třetí zápas ze čtyř

Pouze tři body ze dvanácti možných získalo áčko Goldea Panthers Otrokovice ze čtyř listopadových utkání. Po porážkách od Bulldogs Brno a Znojmem podlehlo doma Kladnu 2:7 a zůstalo na třetím místě prvoligové tabulky.

1. Liga, 14. kolo, ne 19.11.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
Kanonýři Kladno
2:7
1:2, 0:2, 1:3

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - Kanonýři Kladno 2:7

branky: 5. Martin Ležatka, 48. Martin Ležatka - 9. Tadeáš Chroust, 15. Matyáš Bachmaier, 26. Vojtěch Novák, 28. Kryštof Krbec, 43. Tadeáš Chroust, 45. Kryštof Krbec, 59. Dominik Prudil; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 206; zásahy brankářů: Adam Kohút 17 - Jakub Janoušek 23; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3

Sestřih zápasu:

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Kelemen, Javořík, Hrtús - Červenka, Gál, Vykopal, Ležatka M., Ležatka D., Štourač J., Hrabica, Procházka, Šeďa, Brázdil, Horák, Štourač A.
Kanonýři Kladno: Janoušek, Ponomarev - Tomášek, Krbec, Veselý, Kuchynka, Svačinka, Stůj, Šefčík - Bachmaier, Chroust, Novák, Pfaur, Janda, Fojtík, Čika, Hubner, Prudil

Duel s Kanonýry přitom začal nadějně, devět vteřin po nevyužité přesilovce se prosadil zblízka Martin Ležatka. To ale bylo poprvé a naposledy, kdy jsme vedli. Gál neproměnil velkou šanci, nedáš dostaneš potvrdil na druhé straně z dorážky Chroust a ještě do přestávky otočil skóre nejlepší střelec soutěže Bachmaier, po zmatcích v otrokovické obraně střílel do prázdné brány.

Prostřední třetině vyzněla jasně pro Kladno, které navýšilo svůj náskok na rozdíl tří gólů. Také nástup do závěrečné části vyšel lépe hostům a až za stavu 1:6 se podruhé v zápase trefil bekhendem Martin Ležatka. Power play vyzněla do ztracena, naopak po nahrávce Sovjáka naslepo pečetili Středočeši do opuštěné brány.

Další duel odehrajeme v sobotu v Mladé Boleslavi proti Čelákovicím.