Panteři po devíti zápasech padli, s Buldoky doma prohráli první ligový zápas sezony

Vítězná série A-týmu Goldea Panthers Otrokovice se zastavila na devíti utkáních. Brněnským Buldokům podlehl 4:8, poprvé v letošní ligové sezony doma prohrál a z prvního místa klesl na třetí o skóre za svým přemožitelem.

1. Liga, 11. kolo, ne 5.11.2023, SH Štěrkoviště Otrokovice
Goldea PANTHERS OTROKOVICE
Bulldogs Brno
4:8
2:0, 0:5, 2:3

Goldea PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 4:8

branky: 3. Ladislav Gál, 20. Ladislav Gál, 51. Vlastimil Červenka, 60. František Vykopal - 21. Lukáš Gregr, 24. Lukáš Mráz, 29. Michal Valachovič, 31. Adam Zukal, 39. Lukáš Mráz, 44. Adam Zukal, 56. Martin Svatoň, 58. Adam Vágner; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2 + Adam Vágner OS; využití: 0:0; diváků: 283; zásahy brankářů: Adam Kohút 18 - Martin Koudelka 19; po třetinách: 2:0, 0:5, 2:3

Goldea PANTHERS OTROKOVICE: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Kelemen, Javořík - Červenka, Gál, Vykopal, Ležatka M., Ležatka D., Štourač J., Hrabica, Hrtús, Očadlík, Šeďa, Brázdil, Štourač A.
Bulldogs Brno: Koudelka, Haltman - Vítek, Vaverčák, Marek, Mráz, Mazač - Svatoň, Grégr, Kalousek, Zuukal, Kučera, Vágner, Valachovič, Vidaillac, Czemek, Pešák, Sedmera

Oboustranně útočně laděnou úvodní třetinu jsme po dvou gólech kapitána Gála vyhráli 2:0. Spoustu šancí ještě pochytali brankáři.

Vstup do prostřední třetiny jsme zaspali, hosté zvýšili pohyb a v čase 23:21 srovnali. Za stavu 2:2 jsme měli několik velkých možností si vzít vedení zpět. Gál dvakrát trefil brankovou konstrukci, znovu tak platilo nedáš, dostaneš. Chybu v rozehrávce potrestal Valachovič a do druhé pauzy jsme ještě dvakrát inkasovali.

Ve třetí třetině se začalo na hřišti jiskřit, Martin Ležatka s Kalouskem byli vyloučení za vzájemnou potyčku, hostující Vágner za nesportovní oslavu gólu vyfasoval dokonce osobní trest na 2+10 minut. Buldoci si jinak udržovali pohodlný náskok, Červenka s Vykopalem jen korigovali.

Na vítěznou vlnu se můžeme vrátit už v neděli doma, kdy od 18 hodin na Štěrkovišti přivítáme FAT PIPE Start98.