Panteři po velkém obratu vyhráli čtvrtý zápas v řadě

Panteři poprvé v historii v rámci Tipsport Superligy vyhráli ve Stodole na Tatranu. V prodloužení rozhodl Lukáš Pešat.

Superliga 2018/2019, 20. kolo, ne 13.1.2019, STODOLA Aréna Střešovice
Tatran Teka Střešovice
5:6p
1:1, 4:2, 0:2 - 0:1

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6p

branky: 5. Marek Beneš, 25. Filip Langer, 28. Jakub Slavík, 30. Jonáš Kreysa, 40. Marek Pixa - 3. Lukáš Petřík, 33. Marek Zapletal, 37. Lukáš Pešat, 52. Lukáš Petřík, 55. Ladislav Gál, 62. Lukáš Pešat; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Michal Rebro 19 - Radovan Michajlovič 20; po třetinách: 1:1, 4:2, 0:2, 0:1;

Tatran Teka Střešovice: Rebro(Zloch) - Mühlfait, Sládeček, Piták, Meliš, Vítovec, Ullmann - Tlapák, Kreysa, Sádlo, Slavík, Kolísko, Langer, Beneš, Pixa, Švéda
PANTHERS OTROKOVICE B: Michajlovič(Majrich) - Nagy.Mi, Kostka, Petřík, Zimmer, Čevela, Kvapil - Pešat, Kittel, Vykopal, Jurčík, Rožnovják, Gál, Sovják, Zapletal, Volek, Szweda

Komentář trenéra hostů (Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE) Michala Kvapila: Dnes jsme začali hrát až za stavu 4:1 po našem timeoutu, kdy jsme zlepšili pohyb a začali věřit tomu, že můžeme zápas obrátit. Po úpravě sestavy jsme odehráli výbornou třetí třetinu a po bojovném týmovém výkonu si odvážíme dva body. Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích (Tatran Teka Střešovice) Milana Fridricha: Dnes jsme v zápase udělali extrémní počet individuálních chyb a nepomohli jsme si ani v zakončeních. Musíme se v těchto jednotlivých činnostech výrazně zvednout a každý hráč musí pracovat tvrdě, nejen na tréninku. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.