Panteři premiéru předkola nezvládli, dnes budou odvracet vyřazení

Áčko Navláčil Panthers Otrokovic prohrálo v hale Black Angels úvodní duel předkola superligového play-off 1:4 a v dnešním domácím zápase tak bude čelit hrozbě předčasného konce sezóny. Utkání o naději začne v Městské hale v 17 hodin.

Livesport Superliga , Osmifinále 1, so 19.2.2022, Sportovní centrum Řepy
Black Angels
4:1
3:1, 0:0, 1:0

BLACK ANGELS - Navláčil PANTHERS OTROKOVICE 4:1

branky: 4. Jakub Boček, 11. Jakub Hromada, 20. Matouš Burian, 53. Jakub Hromada - 5. Samuel Kelemen; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 11 - Adam Kohút 9; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:0;

Black Angels: Matiášek (Körber) - Obuškevič, Fryš, Novotný, Straka, Svatoš, Bauman - Boček.M, Burian, Kopecký, Ludvík, Čáslava, Pícha, Hromada, Boček.J, Bouček, Hanák.R, Hanák.T, Renčín, Neklan
PANTHERS OTROKOVICE B: Kohút (Steiger) - Petřík, Halama, Kelemen, Medek, Sovják, Maťcha, Kvapil - Vykopal, Gašparík, Grich, Hrabal, Ležatka, Červenka, Máček, Kopecký, Krčma, Malý

I když hráči i trenér Karel Ševčík ujišťovali, že po postupu do předkola nedojde k uspokojení, stal se pravý opak. Panteři úvodní třetinu totálně prospali a prohráli ji 1:3.

Brankář Adam Kohút čelil na začátku zápasu při vlastní přesilovce dvakrát trestnému střílení v rozmezí pouhých 45 vteřin. Hanák ho sice nepřekonal, Jakub Boček ale vzápětí zavěsil. Pak sice Kelemen po chybě domácí obrany vyrovnal, jenže Bleci do pauzy dvakrát trestali nedisciplinovanost Panterů. Při avizované výhodě se trefil Hromada a těsně před první přestávkou v přesilovce Burian.

Panteři se dál trápili, za dalších 40 minut se zmohli na pouhých pět střel na bránu, ještě jednou inkasovali a do statistik se zapsali už jen dalšími dvěma vyloučeními.

V neděli na MSH v Otrokovicích mají od 17 hodin šanci zvrátit konec sezóny.

!!! KUPUJTE ONLINE VSTUPENKY NA TICKETPORTAL.CZ ZDE !!!