Panteři prohrávají v play-down 2:3, ve čtvrtek budou doma odvracet mečbol Pardubic

Třetí a nejvyšší porážku v play-down zapsalo áčko PSG Panthers Otrokovice v úterním pátém zápase v Pardubicích. Po prohře 4:10 se poprvé v sérii ujali vedení Východočeši.

Vynutit si sedmé rozhodující utkání můžeme ve čtvrtečním domácím duelu od 18 hodin ve Sportovní hale na Štěrkovišti.

Přijďte Pantery podpořit a vytvořit jim skvělou atmosféru!

Livesport Superliga, 5. kolo, út 14.3.2023, SH Dašická Pardubice
Pardubice
10:4
2:1, 4:1, 4:2

SOKOLI Pardubice - PSG PANTHERS OTROKOVICE 10:4

branky: 2. Marek Ďopan, 9. Adam Šmíd, 25. Lukáš Kučera, 31. Martin Zozulák, 33. Adam Šmíd, 39. Martin Zozulák, 50. Martin Zozulák, 56. Ivo Teichman, 57. Adam Šmíd, 60. Lukáš Slabý - 20. Jakub Grich, 22. Daniel Minich, 43. Marek Zapletal, 53. Filip Hrabal; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Jakub Burian OS:3; využití: 2:1; diváků: 520; zásahy brankářů: Matěj Denemark 15 - Adam Kohút 17; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:2

Pardubice: Haleš, Denemark - Šimák, Kaluža, Kohoutek, Nezval, Slabý, Ďopan - Teichman, Zozulák, Šmíd, Burian, Pakosta, Kučera, Žáček, Bína, Křinka, Machatý, Puchner
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Halama, Šefčík, Kubíček, Kelemen, Grlický - Grich, Hrabal, Nehila, Zapletal, Minich, Šťourač, Vykopal, Červenka, Ležatka M., Ležatka D., Kopecký

Po nepovedeném konci čtvrtého zápasu nám nevyšel ani vstup do následujícího utkání a v 9. minutě jsme prohrávali 0:2. Na přelomu první a druhé třetiny jsme po brankách Gricha s Minichem srovnali, jenže další velké šance jsme nevyužili. Naopak domácí byli v koncovce přesnější a ve druhé pauze jsme ztráceli čtyři góly.

V závěrečné třetině se nám povedlo dvakrát snížit na rozdíl tří branek Zapletalem a Hrabalem, blíže jsme se ale nedostali a risk bez brankáře Pardubice nemilosrdně trestaly, skóre tak narostlo do nejvyššího rozdílu v sérii.