Panteři v posledním zápase před Vánocemi prohráli v Boleslavi

A-tým PSG Panthers Otrokovice na třetí vítězství sezony nenavázal. Dva dny po domácí výhře nad Královskými Vinohrady podlehl v hale Mladé Boleslavi 2:14 a v tabulce zůstal dvanáctý.

Livesport Superliga, 16. kolo, ne 18.12.2022, MSH Mladá Boleslav
Florbal MB
14:2
3:1, 6:0, 5:1

Předvýběr.CZ Florbal MB - PSG PANTHERS OTROKOVICE 14:2

branky: 3. Jakub Seibert, 7. Dominik Beneš, 16. Matěj Pěnička, 22. Daniel Šebek, 22. Jakub Seibert, 29. Michal Sládek, 31. Jan Natov, 32. Michal Sládek, 38. Patrik Suchánek, 43. Jakub Gruber, 45. Daniel Šebek, 50. Daniel Šebek, 58. Jakub Gruber, 59. Jakub Seibert - 19. Petr Kopecký, 51. Jiří Halama; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 13 - Adam Kohút 27, Alexandr Pujin 6; po třetinách: 3:1, 6:0, 5:1

Sestřih zápasu:

Florbal MB: Hanuš, Bauer - Suchánek, Zakonov, Punčochář, Grüber, Seibert, Hemerka - Tomašík, Natov, Tokoš, Krebner, Šebek, Sládek, Beneš, Pěnička, Bína, Chroust, Korych, Zoufalý
PANTEŘI: Kohút, Pujin - Sovják, Kubíček, Hamala, Šefčík, Kopecký, Horák - Hrabal, Grlický, Kelemen, Krčma, Minich, Nehila, Halama, Vykopal, Zouhar

V zápase s úřadujícím mistrem jsme drželi nerozhodný stav do 143. vteřiny, první třetinu jsme prohráli 1:3, když těsně před přestávkou snížil po pěkné kombinační akci Kopecký do odkryté brány.

Od prostřední periody už měl zápas jednoznačný průběh. Hrdina pátečního střetnutí Adam Kohút inkasoval šest branek a před poslední třetinou přenechal svoje místo mezi tyčemi Alexandru Pujinovi, který při svém superligovém debutu dostal pět gólů. Vysokou porážku mírnil za stavu 1:12 Halama.

Závěrečný duel kalendářního roku odehraje superligový tým 29. prosince u nováčka v Karlových Varech.