Muži nestačili na Tatran. Přes bojovný výkon podlehli vysoko 4:10.

Livesport Superliga , 15. kolo, so 16.1.2021, MSH Otrokovice
Tatran Teka Střešovice
4:10
2:4, 2:3, 0:3

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Tatran Teka Střešovice 4:10

branky: 5. Lukáš Petřík, 16. Marek Zapletal, 26. Martin Szweda, 33. Filip Hrabal - 3. Pavel Sládeček, 6. Filip Langer, 6. Milan Meliš, 17. Petr Brautferger, 25. Petr Brautferger, 31. Filip Langer, 38. Bohumil Piskáček, 43. Petr Brautferger, 54. Matěj Havlas, 56. Matěj Havlas; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kevin Majrich 16 - Martin Frühbauer 12; po třetinách: 2:4, 2:3, 0:3;

PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Raška) - Nagy, Medek, Szweda, Pšenčík, Koláčný - Petřík, Vykopal, Hronek, Hrtús, Zapletal, Sovják, Červenka, Kvapil, Hrabal. Štourač, Nehila, Gál
Tatran Teka Střešovice: Frühbauer (Kříž) - Tlapák, Mühlfait, Sládeček, Němeček, Pánek - Kreysa, Piskáček, Kolísko.Jan, Papoušek, Sádlo, Kolísko.Jakub, Langer, Havlas, Meliš, Švéda, Šindelář, Brautferger

Áčko Panterů prohrálo v Superlize čtvrtý zápas po sobě. V domácím prostředí podlehlo Tatranu Střešovice 4:10 a před nedělním duelem dvou posledních týmů soutěže v hale Královských Vinohradů zůstali na dně tabulky.

Panteři od začátku utkání jen dotahovali. Petřík sice na začátku 5. minuty zblízka srovnal na 1:1, od té doby už ale jen prohrávali. Po dvou inkasovaných gólech do odkryté brány Zapletal korigoval, úvodní třetinu ale Panteři prohráli 2:4.

Přesto mohli ještě do poloviny zápasu pomýšlet na bodový zisk, když Szweda a Hrabal snižovali na 4:6. Pak už se ovšem prosazovali jen hosté a čtyřmi góly v řadě stanovili konečnou podobu výsledku. Panteři mohli porážku zmírnit ve dvou přesilovkách, jenže ani jednu neproměnili.