Livesport Superliga pokračuje. V sobotu Tatran, v neděli Vinohrady

Hráče Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE čeká další porce zápasů. Po necelém měsíci se opět střetnou s Tatranem Teka Střešovice a Sokolem Královské Vinohrady.

Otrokovičtí hráči a trenéři se připravují na náročný víkend. Po pátečním testování je čekají další dvě utkání. Sobotní souboj proti Tatranu Teka Střešovice odehrají naši hráči na domácím hřišti, nedělní bitva proti Vinohradům se odehraje v Praze.

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vs. Tatran Teka Střešovice

První zápas se odehrál na půdě Tatranu, který od tohoto ročníku hraje svá domácí utkání ve sportovním centru Řepy, které nahradilo legendární STODOLU ve Střešovicích. Značně oslabená sestava Otrokovic se držela polovinu zápasu. Ještě v 27. minutě snížil Nehila na 2:3, od té chvíle však převzal otěže utkání do svých rukou Tatran a bylo z toho jednoznačné vítězství 11:3. Třemi góly se na výhře sobotního soupeře Panterů podílel reprezentant Filip Langer. Zajímavou statistikou utkání bylo, že domácí hráči proměnili hned tři přesilovky z pěti. Svěřenci Milana Fridricha odehráli v roce 2021 zatím čtyři utkání, po výhře nad Hattrickem Brno následovaly tři prohry v řadě. S Chodovem, se Spartou, a nakonec v pondělním televizním utkání s Vítkovicemi. Nutno podotknout, že všechny tři týmy patří mezi těžké váhy Livesport Superligy. Nepřekvapí, že ofenzívu Tatranu táhne Filip Langer, kterému sekunduje navrátilec ze zahraničí Ondřej Němeček a Milan Meliš. Tatran získal v 16 utkáních výborných 32 bodů.

Panteři za sebou mají neúspěšný výjezd. Nuceně redukovaná sestava, doplněná juniory nejprve prohrála s Českou Lípou 7:3. V nedělním utkání po nezvládnuté první třetině Panteři nestačili na Boleslav a prohráli vysoko 13:2. Svěřenci Michala Kvapila se tak nacházejí na spodku tabulky Livesport Superligy. Hráči Otrokovic se musí zvednout a začít bojovat o body v každém zápase, pokud pomýšlejí na posun v tabulce. Bodově táhnout tým František Vykopal a Matěj Hronek. Zatím Otrokovice získaly 8 bodů.

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

TJ Sokol Královské Vinohrady vs. Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

První vzájemné utkání se zapsalo do kroniky Panterů smutným písmem. Poprvé v nejvyšší florbalové soutěži mužů v České republice nevstřelily Otrokovice na domácím hřišti branku. V urputném a nepohledném utkání rozhodla 1. třetina. Skóre otevřela předsezónní posila Vinohrad Michal Strachota a v 18. minutě během 15 vteřin navýšili skóre Lukáš Gregor a Lukáš Lanc. Další branky už nepadly a Vinohrady si odvezly důležité 3 body za výhru 3:0. Od nového roku Vinohrady všechna utkání prohrály. Ze zápasu proti České Lípě si sokoli odnesli 1 bod za prohru v prodloužení a v posledním utkání získali opět 1 bod za prohru po nájezdech v Liberci. Dnes čeká svěřence Michala Kotlase ještě dohrávka proti favorizovanému Chodovu. Vinohrady mají za sebou před dnešní dohrávkou 14 utkání a na kontě stejně jako Panteři 8 bodů.

Klikni na banner a sleduj Pantery ŽIVĚ !!!

Generální partner

Generální podporovatel

Hlavní partneři

Partneři

Partneři ligy