Panteři podlehli v České Lípě, zůstali předposlední

První zápas víkendového výjezdu do Čech Panterům nevyšel. V České Lípě podlehli 3:7 a před nedělní, před duelem v Mladé Boleslavi zůstali předposlední.

Livesport Superliga , 19. kolo, so 9.1.2021, SH Česká Lípa
Česká Lípa
PANTHERS OTROKOVICE B
7:3
2:2, 3:1, 2:0

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:3

branky: 1. Jaromír Ekl, 14. Antonín Stárek, 21. Radek Krajcigr, 24. Radek Krajcigr, 29. Daniel Štěrba, 55. Jaromír Ekl, 60. Jakub Jirsa - 7. Lukáš Petřík, 14. Filip Hrabal, 27. Marek Zapletal; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Dvořák 21 - Kevin Majrich 11; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:0;

Sestřih utkání:

Česká Lípa: Dvořák (Chyna) - Kadlec, Chyna, Slaný, Novák, Pastor, Štěrba, Stárek - Jireček, Dzierža, Hřebřina, Karel, Kopič, Černý, Jirsa, Nicklas, Krajcigr, Vlček, Ekl, Kalina
PANTHERS OTROKOVICE B: Majrich (Raška) - Koláčný, Kladivo, Kvapil, Szweda, Hájek, Pšenčík - Petřík, Vykopal, Gál, Zapletal, Hrabal, Hronek, Kopecký, Štourač, Javořík

Brankář Majrich inkasoval už po pěti vteřinách utkání, zblízka se prosadil Ekl. Panteři stihli výsledek dvěma góly otočit, na Petříkův gól navázal pohotovým zakončením po standardní situaci Hrabal. Vedení ale vydrželo jen 42 vteřin, Majricha překonal ránou z dálky Stárek.

Panteři zaspali také nástup do prostřední třetiny, po 13 vteřinách zavěsil zblízka opět trestuhodně volný Krajcigr, který se vzápětí prosadil podruhé. Zapletal ještě stihl korigovat, ale to bylo v sobotu ze strany Panterů vše a trefovali se už jen domácí.

V přesilovce se dalekonosnou střelou prosadil Štěrba a v poslední třetině překonali Majricha ještě Ekl s Jirsou. Panteři tak prohráli, přestože na střely na bránu vyhráli 24:18.